Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA IV szerintetek mikor...

GTA IV szerintetek mikor jelenik meg? 2024-2025-öt olvasgatok. A 11.11-én megjelenő definitive editionnal úgy gondolom még tovább lehet nyújtani a megjelenést, mert ez most tűzoltásnak, érdeklődés fenntartásának jó.

Figyelt kérdés

Ha ma megjelenne, akkor is ez lenne már a legnagyobb ciklus két GTA között a maga 7-8 évével, és még sehol sincs, az nyilván való hogy még évek...

Illetve nem nehéz így fejleszteni egy játékot, hogy mondjuk elkezdik 2015-bem. és kiadják 2025-ben, olyan konzolokra, amik a fejlesztés kezdetén még nem is léteztek?



2021. nov. 1. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Gta 6-ra gondolsz nem? A 4 már 2008-ban megjelent.
2021. nov. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
A GTA V online része még ma is szinte rekord bevételeket hoz. Amíg ez így van, addig valószínűleg nem fog megjelenni a VI
2021. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen bocsánat, a GTA-ra gondoltam, elírtam.

2-es ezzel maximálisan egyet értek, bár én sajnálom, mert én is játszottam online a GTA-val, de én meguntam, viszont nagyon várom már a 6-ot...

Nem tudom ezt meddig lehet még húzni, mert azért a technológiai elavulás már látszik rajta szerintem erősen, szerintem ahogy jönnek más címek szebb grafikával, jobb fizikával, nagyobb open word területtel, azért egyre kínosabb fog lenni ez...

2021. nov. 1. 10:18
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

#3 ha pl mik jottek? Mert eddig semmi uj nem jott de sorolj ha tudsz roluk

amik gtav es rdr2 hoz hasonlo nivosak csak meg nagyobbak meg szebbek


igazabol kisebb kicsit hasonlokrol se tudok

2021. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Mikor a GTA Online nem termel már akkora bevételt, addig nem fognak maguknak konkurenciát csinálni.
2021. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!