Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tinektek is bugos volt nagyon...

Tinektek is bugos volt nagyon a Fallout 4? több lenn

Figyelt kérdés
Én még csak kb 1 napja kezdtem, de már sok bugot felfedeztem, pl: a játék random kilépkedett az asztalra, ezt azzal oldottam meg, hogy lejjebb vettem a grafikát, másik eset, hogy a terminál használatakor lefagyott a karakter, semmit se lehetett csinálni, itt egy konzolparancs oldotta meg, de ez a lefagyás nemcsak termináloknál volt jellemző hanem sok helyen még. Vannak még grafikai glitchek is, tehát pl: egy npc-nek vagy szörnynek egy nagy fekete folt van a kezén, testén stb...

2021. nov. 2. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy orosz viragboltban vetted akkor ne csodalkozz...
2021. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, torrenteztem, de utánnaolvastam, és rendes, steam-os felhasználóknak is ugyan ezek a bugok voltak...
2021. nov. 2. 16:45
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ja a megjelenés környékén lehet hasonló volt a helyzet, csak épp az eredeti azóta kapott egy rakat patchet.
2021. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

300+ órát játszottam vele Steam-en, semmi olyan hiba nem rémlik ami a játékélményt így rontotta volna. Biztos nem is szenvedtem volna vele ennyit - max az 1%-át - ha ennyire hulladék lett volna.


5 euró leárazva az alapjáték, ennyit simán megérne. Ha csak 100 órát játszol vele, akkor óránként 5 centbe (18 forint) került a játék neked.

2021. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a torrentet is mindig frissítik, ami nekem van az a game of the year edition
2021. nov. 2. 17:32
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez van. Olcsó húsnak híg a leve. ;)
2021. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát nem éppen, már találtam rá bugfixet, azóta nem crash-elt be, na erre varrjál gombot
2021. nov. 2. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Akinek meg eredeti van, annaik keresgetnie se kell mert gyárialg benn van, erre is varr egy gombot.
2021. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát épp ők panaszkodtak a legjobban, mert ugye pénzt is adtak érte és úgy volt bugos. Torrentesek ilyen esetben nem panaszkodhatnak hisz nem fizettek érte
2021. nov. 3. 16:08
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
... amit javítotak is, ennyit erről. :D
2021. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!