Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen pc kormányt lenne...

Milyen pc kormányt lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés
logitech g25/27 en gondolkodtam viszont nem tudom, hogy ha esetleg lenne egy árban vele jobb, vagy amit érdemesebb lenne most venni akkor mit válasszak. nem igazán vagyok tisztában ezzel kapcsolatban. árban kb 80ezerig szeretnék elmenni és az lenne a jó ha ebben benne lenne a h-váltó is meg a pedál. esetleg tudtok valamit ajánlani?

2021. nov. 7. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem is gyártják a G25-öt és G27-et. A G25 után még középiskoláskánt nyáladzottam. A G29 a legrégebbi, ami szerintem még piacon van.
2021. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És másik márkábol pl thrustmasterböl van valami lehetőségem hogy 80 ig kijöjjek vagy más márkákbol? Kormány, váltó, pedál. Nem tudom mit érné meg.
2021. nov. 7. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Logitech, nekem még momo racing van ami 2005 körüli, de én is használtam vettem vagy 10 éve és még teljesen jó.
2021. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért nem kapsz jó kormányt ÉS váltót, azt kellene eldöntsd, hogy egy jót veszel drágán, vagy egy gagyit váltó nélkül. Egy jó kombó pl. egy Logitech G920 (100e Ft) + egy Logitech H-váltó (20e Ft). Külön árulják a váltót, nincs olyan csomag amelyben együtt vannak.
2021. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teszteltem vagy 50 félét, és ezt találtam a legjobb ár/érték arányúnak:

[link]

2021. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek nem drágák és van váltójuk is:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!