Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segít valaki ezt az ősrégi...

Segít valaki ezt az ősrégi számítógépes kockajátékot megtalálni?

Figyelt kérdés

Nem rég emlékeztem erre a játékra, amit a tesóimmal nagyon gyakran játszottunk még vagy 15 éve. Sajnos a játék egy már működésképtelen merevlemezen van, úgyhogy egy kis kutatás után találtam rá egy linket... ami természetesen nem működik, de van ott egy screenshot a játékról. Igen, tudom hogy valószínűleg új számítógépeken lehet nem fut el, de az nem baj, van még egy windows xp-s gépem. Itt a link amit találtam.

[link]

Egy kisebb leírás a játékról:

Volt ebben 2 fajta mód ha jól emlékszem, mindig csak az egyikkel játszottunk. Ebben 6 kockát egyszerre eldobsz és a szabály az, hogy ha egy kocka egyesen vagy ötösön landol, akkor azokat egyedül félre lehetett rakni, és ha 3 egyforma volt akkor azt együtt félre lehetett rakni. Ez addig ment amíg vagy nem áltál meg és írtad fel a pontjaidat egy "felír" gombon keresztül, vagy amikor még mindig dobsz kockákat, de nem tudsz semmit félre tenni (sem 1-es, sem 5-ös, sem 3 egyforma), amikor Fuccsolsz és a következő játékos kapja a körét. Ha 3 egyformát tettél félre akkor az 10-szer annyit ért mint egy kocka a 3 közül, Az 1-es 10 pontot ér. Ha az összes kocka különböző oldallal van felfelé, akkor az összeset félre lehetett tenni és 255(?) pontot kaptál érte. Az nyert, akinek alőször lett 1000 pontja.

Ha valaki tudna nekem erre adni valahonnn egy még működőképes letöltést (angol verzió is jó), azt megköszönném. Én próbálkoztam de nem találtam letöltést, lehet hogy ti jobb kulcsszavakat tudtok használni és megtaláljátok.



2021. nov. 10. 19:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!