Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metropolisokban (New York-ra,...

Metropolisokban (New York-ra, Chicago-ra hasonlító városokban - L.A. nem [pláne nem hangulatos] nagyváros) játszódó játékokat ismertek? Mint például a Mafia Definitive Edition-ben Lost Heaven. Lehet Art Deco hangulatú, v. akár "mai" kinézetű is.

Figyelt kérdés

FPS, rosszabb esetben TPS. (Izometrikus nézet, kalandjáték, RTS és a többi kizárva!)


Art Deco, vagy "mai" (80-as évekbeli, esetleg netalán XXI. századi) hangulatvilágú metropolisokban játszódó FPS, TPS játékokat keresek természetesen PC-re.


Köszönöm!



2021. nov. 14. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Bad day L.A.

Cyberpunk 2077

Ghostbusters

Max Payne sorozat

Grand Theft Auto sorozat

The godfather

2021. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam, hogy A Keresztapából játékot is készítettek! Utánanézek, kösz!


GTA-t ismerem (kifejezetten ezért írtam fent a Mafia 2020-as remake-ét, mert a kettő közül értelemszerűen kizárólag csak utóbbi - valami elképesztő lett a az a gáma/feldolgozás), a Max Payne sorozatba viszont nem tudom érdemes-e belefogni, úgymond hanyag módon megfogalmazva "megéri-e"? Hangulat/játékélmény szempontjából.

2021. nov. 21. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Én jól elvoltam vele, de az már elég régen volt hogy azzal játszottam, idővel mindenkinek változik az ízlése.
2021. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!