Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Age of Empire III-at hogyan...

Age of Empire III-at hogyan kell jatszani? Van ennek a jateknak valamilyen hasznalati utasitasa? Amit a CD-hez adtak, abbol nem sok minden derul ki.

Figyelt kérdés
Eddig az AOE I-el jatszottam es megkaptam a III-at, de nem ertem. Hogyan tudom ugy beallitani, mint az I-et, hogy legyen egy teruletem, amit vedeni kell es ne nekem kelljen a keritest megcsinalni? Vagy ezt itt nem lehet? Miket kell felepiteni es hogyan kell azokat mukodtetni, hogy a kovetkezo szintre tudjak lepni? Letezik valahol egy reszletes leiras, ahol a beallitasokat es a jatekot is leirjak? Angol nyelvu verziom van.
2008. dec. 13. 00:18
 1/1 yuda ***** válasza:

Azt gondolom,ez lesz a te oldalad,ahol minden kérdésedre szívesen válaszolnak-egy rajongói oldal.Itt még azt is megtudod,amit nem is gondoltál...


[link]

2008. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!