Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék valamilyen jó...

Szeretnék valamilyen jó játékkal játszani, adnátok nekem ötleteket?

Figyelt kérdés
Szóval, 16 éves vagyok, lány és kocka. :) Régebben Simseztem, aztán MMORPG-ztem. MMORPG-vel már nem szeretnék játszani, mert az elvette az egész életemet... Olyan játékkal szeretnék játszani aminek van egy kicsike kis értelme is és kilehet vele kapcsolódni. Tudom, hogy más korombeliek inkább választanák a bulizást meg stb de az nagyon nem az én stílusom...:D
2011. okt. 9. 17:05
 1/5 kyruring ***** válasza:

Szia. Hát én is lány vagyok, lehet furcsán hangzik, de én a Call of Dutyt szeretem. Nem tudom te, hogy vagy vele:) Szerintem jó játék. Nekem örök kedvencem a Cod2-Cod4. most fogom megvenni a Modern Warfare 2-őt. De szeretik még s GTA- San Andreast is az emberek. De így hirtelen mást nem tudok írni, mert sokat nem írtál arról, hogy milyeneket szeretnél.:)

De remélem segítettem, ha nem is tetszik, legalább tudod, hogy ez nem lesz jó:)

2011. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A CoD tényleg jó játék,én most a 4-et tolom.


Am ha szereted a stratégiai játékokat ajánlom az Age of Empires III-at,ha a logikai játékokat szereted akkor ott a Limbo,vagy ha az FPS játékokat szereted akkor Half Life 2 Episode II,Battlefield 2,Metro 2033.

Ha netán a horror játékokat szereted akkor Dead Space 1-2,F.E.A.R sorozat.

2011. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából mindenféle játékot szeretek. Játszottam régebben CoD-al is és tényleg jó játék.:) Köszönöm szépen a tippeket.:)
2011. okt. 9. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a World of tanks-ot, ingyenes online játék.
2011. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Minecraftozz
2011. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!