Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a pokémon...

Mi a különbség a pokémon sword és a pokemon shield kózött?

Figyelt kérdés

Mi alapján kene eldöntenem melyiket vegyem? Próbáltam utána keresni de a játékon kívűl mindent egybe tett (shield & sword néven) és nem tudtam külön-külön utána nézni.

Illetve ha az egyik ismerősőm a shield et veszi én meg a sword ot akkor fogunk tudni együtt játszani?



#Nintedo #Nintendo Switch #Pokemon shield #Pokemon sword
2021. nov. 17. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A "shield & sword" úgy kell érteni mint a korábbi "pikachu & Eevee". Egyikbe az egyik, másikba a másik a "főpocok". Ezt leszámítva semmi csak NAGYON MINIMÁLIS eltérések vannak. A Sword az újabb rész.


Ami a co-op részt illeti nem hiszem sajnos. Igaz hogy a főpockot leszámítva szinte teljesen ugyanaz a játékmenet, DE ettől még 2 külön játéknak minősül. Szóval ha együtt szeretnétek játszani vagy mindkettőtőknek a Sword kell, vagy pedig a Shield.

2021. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Sword és a Shield egyben jelent meg, egyik sem újabb a másiknál. Ez bevett szokás a Pokemon játékoknál, hogy mindig 2 féle kiadás jelenik meg, amikben ugyanaz a történet és a játékmenet, viszont más a fő pokemon és vannak exkluzív pokemonok, amik csak az egyikben vagy másikban foghatóak el.

Ezen az oldalon fel vannak sorolva az exkluzív pokemonok:

[link]


Lehet együtt játszani bármelyik kiadást is veszitek meg, nem kell ugyanazt megvenni. Sőt, az még jobb is, ha egyikőtök a Swordot, a másik pedig a Shieldet veszi, mert úgy az exkluzív pokemonokat tudjátok egymás közt cserélgetni, így megszerezhettek minden pokemont ami abban a generációban elérhető.

2021. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

#2 Ezt jó tudni hogy van a 2 rész közt co-op. Én azt hittem nincs, ezesetben elnézést kérek hogy téves infot írtam. Akkor a Let's go Pikachu/Eevee közt is van co-op?

2021. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a Let's Go részek között is van co-op.
2021. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!