Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » BF 2042 milyen lett?

BF 2042 milyen lett?

Figyelt kérdés
Akik már játszanak vele, mi a véleményük elsőre róla? Érdemes megvenni, megéri az árát?

2021. nov. 20. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eddig úgy néz ki, hogy minden idők legrosszabb BF startja. Technikai gondok ezrével, ócska pályák, kevés (22 db) fegyver, kevés kiegészítő, stb.
2021. nov. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha modern BF, akkor továbbra is a 4 az értelmes választás. Vannak jó pontjai a 2042-nek, de annyi baromság van benne, hogy elfedi azt a néhány jó ötletet.


Amit az első ír, az így van, de hogy ennyire kevés contentet toltak bele, az tényleg szánalmas. A BF4-ben az alapjátékban 76!!! fegyver volt, természetesen mindegyik a végletekig tuningulható, nyolcmillió irányzékkal, csőszájfékkel, blablabla. És a legfontosabb, hogy mind a 76 használható volt.


#1 nem gondoltam volna hogy a BF4 elképesztően instabil és bugos startja után lesz rosszabb, de úgy látszik, a DICE és az EA mindig fejlődik valahova. :D

2021. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy akkor várok a vásárlással.
2021. nov. 20. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én bétával játszottam PS-en, de ahogy megláttam a mapot, hogy van egy nagy placc és van rajta egy pár épület, elment tőle a kedvem, mivel a map egy rakás sz@r ezért a gunfightot se tudtam élvezni.
2021. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!