Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet ez a PC játék?...

Mi lehet ez a PC játék? (2000-es évek eleje valószínűleg)

Figyelt kérdés
Emlékeimben él nagyon halványan egy számítógépes játék, amiről szeretném kideríteni, hogy mi lehet. Amire emlékszem: kalandjáték, külső nézetes, egy fantázia világban játszódik, talán nem is emberek, hanem valamilyen lények vannak benne. Van egy olyan küldetés benne, hogy egy jetskiről kell egy nagy tó vagy tenger felett egy csont kígyót megölni. Talán valamikor a 2000 és 2010 között egy GameStar újság CD mellékletén volt demo verzióban. Egy színes világ rémlik, egy mini város, stb.

2021. nov. 27. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Beyond Good and Evil-re gondolsz? Csont kigyó stimmel asszem, meg a színes világ is.
2021. nov. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a Shadow Man játékról lehet szó 2004/02-es Gamestar teljes játék volt. Nemrég "remasterelték".
2021. nov. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet tényleg, mondjuk annyi, hogy kerestem két képet:

[link]

Ez van a Shadow Man játékban csontkígyó

[link]

Ez meg a Beyond Good and Evil féle.

2021. nov. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a Beyond Good and Evil.
2021. nov. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a Beyond Good and Evilre gondoltam! Mindenkinek megy a pipa! Extra gyorsan voltatok!
2021. nov. 28. 09:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó játékot. :)
2021. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!