Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Wow játékban, ha 20. szint...

A Wow játékban, ha 20. szint után sem fizetsz elő a játékra és keresel XP-ket ölésekkel, meg gyűjtögetsz stb. elvagy, akkor fizetés után megkapod XP-ket visszamenőleg (amik blokkolva voltak)?

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 17:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve lehet akkor korlátlan 20. szintű karaktered?
2021. nov. 28. 17:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, addig simán nem kapsz.
2021. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beragadsz adott szint aljára, mindegy mennyit gyilkolsz, küldizel stb, simán nem adja be, nem tudsz gyűjtögetni hogy "majd ha megveszem ennyi meg annyi plusz lesz", nem, simán bukod az egészet.
2021. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme nem lenne elraktarozni, mert ugye nagyobb szinten már csökken az adott mobért küldetésért járó XP, meg amúgyis, olyan egyszerű felhúzni 1-50 közé egy karaktert, szerintem 15ora játékidő alatt is megvan
2021. dec. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor játszottam még régen, kb 10 óra volt amíg elértem a minimum DF szintet és DF-fel felmennem 100-as szintre, 24 óra alatt ha tudod hova kell menni, melyik csoport küldit megcsinálni stb simán felmész max szintre kb 24 óra alatt.
2021. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!