Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ugyebár 2021. Augusztusában...

Ugyebár 2021. Augusztusában megszűnt a LegendaryMC, Magyarország egyik legnagyobb Minecraft szervere. De még valamikor azt hallottam, hogy fel lehet menni valahogy. Ez hogyan lehetséges? Illetve a karakterekkel mi lett? Meg a weboldallal?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Ha lelőtték a szervert, akkor sehogy nem fogsz te felmenni.
2021. dec. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Olyasmit hallottam, hogy valakik megfogják venni, és megfogják nyitni újra. Ez mennyire valós? Ha igen, akkor mikor lesz ez?
2021. dec. 4. 13:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel alapvetően 1 lopott szerveről volt szó, és nem eredeti példányról, így kötve hiszem hogy valaha is újra megnyílna hála istennek.
2021. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Totist, Zerus lopták volna a szervert? Mi erről a bizonyíték?
2021. dec. 4. 14:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A lopottat úgy értettem hogy nem eredeti Minecraft...
2021. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem eredeti a minecraft? Miért ne lenne eredeti? MÉGIS annó csúcs-időben 1500+ player volt fent.
2021. dec. 4. 15:10
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti az, amit megvettél. A LegendaryMC egy tört kliens, ugyanúgy, mint a MesterMC, Hu-Minecraft és a többi.
2021. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De és ez miért lenne baj? Szerintem nem nagyon zavar senkit.
2021. dec. 4. 15:28
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

"De és ez miért lenne baj? Szerintem nem nagyon zavar senkit."


Mondjuk a kiadót és a fejlesztőket igenis zavarja... -.-"


Vagy te örülnél ha az évek alatt elkészített munkádat ahelyett hogy eladnád és pénzt keresnél vele, mások ingyen lopkodnák és használnák? Nem zavarna?


Most komolyan... az ilyen felfogású fiatalok miatt tartunk ott ahol tartunk... A játékok NEM alanyi jogaid. Nem kötelező játszani velük. Fizess vagy hallgass. Csak mert apu-anyu nem veszi meg még nem kellene lopkodni. Nagyon helyes hogy a kiadó/fejlesztő gárda végre lelövette a LegendaryMC-t.

2021. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jézusom, nehogy felcseszd már magad, én átlag player voltam, nem volt befolyásom az ilyen dolgokba, csak szimplán játszottam ott, honnan kéne az ilyenekről tudnom? Ráadásul átlag player ként, én csak élveztem a szervert, azt csók..
2021. dec. 5. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!