Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A mai videójátékok közel sem...

A mai videójátékok közel sem olyan szórakoztatók milyen a régiebbiek?

Figyelt kérdés

Hát ahogy nézem idáig a 2021-es videójátékok elégé gyengék lett, gyenge felhoztal, gameplay stb-stb.. Manapság szinte semmi újítás nincs, nincs ötlet vagy mitől lehet ez?


Vagy hogy megjelent az internet úgymond, és minden megváltozott?


[link]


Szerintem ez a kép mindent elmond.. Engem pl már alig-alig kötnek le a gamek..



2021. dec. 11. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Régen minden jobb volt.
2021. dec. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem megöregedtél. Nagyon jó netes/telós játékok születnek manapság is.

1996-ban is elég sok szar játék készült, csak azokból nem lett klasszikus, pár év múlva már a kutya sem emlékezett rájuk. Koncepció szintjén pedig gyakran a klasszikusok sem voltak igazán eredetiek.

Egyébként ami akkoriban nagyon idegesített, hogy az ötlet szintjén erős játékoknál gyakran félkész volt a kivitelezés, gyakori élmény volt a "mekkora király játék lehetne, ha... nem rohannak piacra dobni, hanem néhány további dologra gondoltak volna". Tipikus példa volt rá a Transport Tycoon első verziója: az ötlet magában hordozta a kvázi megunhatatlan játékélmény lehetőségét, ehhez képest a mindig 1930-as kezdés, nuku időgyorsítás, mindig ugyanolyan jellegű pálya, nuku pályaszerkesztő, rém ostoba gépi ellenfelek rövid idő után elég egysíkúvá tették a dolgot.

Vagy az első Age Of Empires, ahol az épületek számára minden egyes egység gyártása előtt kézzel ki kellett adni a parancsot, ez hosszú távon borzasztó macerás és fárasztó játékmenetet eredményezett. És nem volt az, hogy pikk-pakk korrigáltak egy update-tel, hanem ott pislogtál a CD-jeiddel a kezedben, aztán reménykedtél, hogy a következő években hátha piacra dobnak egy kiegészítő verziót.

2021. dec. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Furcsa, hogy egyetlen mai tizenéves sem panaszkodik, hogy jajj de rosszak a mai játékok.
2021. dec. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Na hagyjal mar ezzel a marhasaggal...

21 eve jatszom, plusz meg elotte a sarga kazettas konzolok.

Sosem volt ennyire jo dolga egy gamernek mint ma.

A legnagyobb gond az en szemszogombol a boseg zavara. Tobbfele platform, ezernyi jatekkal. Es jodolgodban nem tudod mihez kezdj magaddal.


Engem pl már alig-alig kötnek le a gamek..

Engem, es meg jo sok ismerosomet meg lekotik napiszinten.

Kioregedtel vagy kiegtel, de ne fogd a jatekiparra.

2021. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Battyus azért nah :D


Figyeld manapság annyi fél kész játék van hogy hihetetlen.. Régen egy tripla AAA kategória volt az NFS széria, 21-ben most ott tartunk hogy oké kategória mert annyira gyenge évről évre..


Manapság nem a Tripla AAA cégek hozzák az újdonságokat/újításokat sajnos..

Ami nálam kellemes csalodás a Shadow of the Tomb Raider, AC Origins, Division 1..

2021. dec. 11. 15:37
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Mert a sok divatjatekos orul a felkesz AAA-nak is.


Manapság nem a Tripla AAA cégek hozzák az újdonságokat/újításokat sajnos..

Ez miert is gond? Ha egy olyan jatekot kapsz amit elvezni fogsz, es tobb orat elvagy vele, akkor nem mindegy hogy hany A?

2021. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy ha tényleg jó játék nehéz rátalálni..
2021. dec. 11. 15:44
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek kérdező, 26 leszek, nagyon megváltozott sajnos a játékipar, ma már csak a pénzre mennek meg a mennyiségre, nem a minőségre...
2021. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
A #4-essel értek egyet, brutálisan sok jó játék van manapság is, csak egyszerűen nem ismerik őket az emberek, mert nem tudnak angolul, vagy csak videókból értesülnek az újdonságokról. Itthon mintha megállt volna az idő: ha autós játék, akkor Need for Speed Carbon, ha FPS, akkor Half-Life 2, ha RPG, akkor Skyrim vagy The Witcher 3. Tovább kéne már lépni. Mint ahogy a "régen minden jobb volt" mentalitáson is, mert az eltorzítja az objektív gondolkodást.
2021. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Én is játsszom már 20 éve, de engem is idegesít, ami az utóbbi években megy. Elcseszték a Warcraft 3 reforgedet, Warhammer 40k dow 3 is rossz lett.
2021. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!