Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forza Horizon 5 vagy 4 a jobb...

Forza Horizon 5 vagy 4 a jobb szerinted?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy a negyedik rész hangulatosabb volt. Az évszakváltozásnál a teljesen havas rész szerintem jobb, változatosabb, illetve van forgalom a játékban.


FH 5-ben hiába nagyobb a map, de szinte egy lélek nem jár az utakon. Kihalt az egész, az évszakoknál is kb. ugyanaz minden. Persze jobb a grafika, jobbak a kocsi hangok, de kb ennyi. De úgy érzem, mintha valami játék autóban ülnék a 4-hez képest. Ott jó érzés volt újabb autókba ülni, az 5-ben meg kb. súlytalan az élmény. "versenyzek de minek" érzés.


Nekem ez a véleményem. Kérem csak olyan válaszoljon, aki mind kettővel játszott.



2021. dec. 13. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mexikó változatosabb, van dzsungel, van sivatag, vannak mezők, és van hegyvidék. Az évszakok is elég változatosak tudnak lenni, nincs annyi hó télen, ellenben leapadnak pl a folyók. Ilyen tekintetben én jobbnak látom az ötödik részt.
2021. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
én még 2012-ben vagy mikor amikor a Horizon 1 megjelent, akkor játszottam azzal, nagyon frnakó volt. Tavaly közel 10 év után kipróbáltam a 4-et, de teljesen az az érzésem volt, hogy ez pont olyan mint az első része... a koncepció ugyan az, kit érdekel a grafika ha maga a játék képtelen megújulni. Az 1-hez volt egy rallis kiegészítő, na az meg feltette a pontot az i-re, semelyik későbbihez nem jött ilyen, vagy hasonló ami újítást hozott volna.
2021. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hangulatban én is jobban szerettem a 4-et, ez a mexikói világ nekem annyira nem jön be, technikailag, ha a bugokat nem nézem akkor meg lényegében ugyanaz kettő, egyedül talán annyi, hogy kicsit áttekinthetőbbek a dolgok, menürendszer, stb.
2021. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem a FH4 jobban tetszik, de csak azért, mert Angliában van, míg a mexikói helyszín nem jön be (egyébként ugyanolyan a kettő).

Zárójelben megjegyzem, hogy a valaha kiadott legjobb open world autós játék a TDU1 volt. Azóta is azt a hangulatot keresem a modern játékokban (Forza, Crew), de sehol sem sikerült megtalálnom. :'(

2021. dec. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4


Ugyanígy érzek. Reméljük a jövő re érkező Tesr Drive Unlimited: Solar Crown visszahozza a TDU1 varázsát, bár én a TDU2-t is baromira szerettem.

2021. dec. 14. 20:22
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Fura hogy nem emlititek a need for speed underground 2-t, az is open world volt. Habar nem tudom miert jo az open world, en pont hogy utaltam a Forzaban hogy nem lehet kattintgatassal versenyt inditani, mindig el kellett menni oda, vagy megtalalni a kozeli fast travel reklamtablat es szettorni
2021. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert több tartalom mintha simán menüböl mindent végig lehetne zongorázni.
2021. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#5 Azért sokat ne remélj, más a fejlesztőcsapat.
2021. dec. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#7 akkor ennyi erovel a red dead 2 ben is 40 oranyi tartalom van, igazabol meg olyan 30, a maradek 10 csak lovaglassal megy el … jatszottal te mar valaha Gran Turismoval? Kb 60 ora kijatszani, es mindenre menubol kell kattintani, es millioszor valtozatosabb mint a Forza horizon …
2021. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A Horizonnak az egész lényege abban van, hogy szabadon autókázol a világban. Ez az elsődleges fókusza. Ez nem egy versenyzős játék, ez egy autóvezetős játék, amiben versenyezni lehet.
2021. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!