Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen véres játékok vannak...

Milyen véres játékok vannak PS5-re? Szeretnék valami olyannal játszani, ami legalább annyira véres, mint a Doom Eternal.

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 03:56
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Minecraft vagy Fortnite. :)
2021. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a Doom Eternal elérhető PS5-re, és pontosan olyan véres, mint a Doom Eternal :D


Amúgy nem tudom, Agony.

2021. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Minecraft és a Fortnite eléggé gagyi játékok a számomra. Azt pedig tudom, hogy PS5-re van Doom Eternal, mert megvettem a bankkártyámmal, aztán letöltöttem a játékot és játszottam is vele, de hozzá hasonló játékok érdekelnének engem, amikben sok a vér és zombikat, démonokat, vagy sima, átlag embereket kell benne ölni.
2021. dec. 16. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Én inkább 1 pszihológust javasolnék neked.
2021. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én teljesen jól érzem magam, nincsen szükségem ostoba pszichológusokra, sem ostoba diplomás pszichiáternek nevezett sarlatánokra, akik csak bezáratni tudnak embereket az elmegyogyóba. Feküdtem már én pszichiátriai akut osztályon 218. tavaszán önszántamból, mert depressziós, önértékelési problémákkal küzdő, lelki beteg ember voltam, de többet ártott nekem a pszichiátriai bezártság, mint amennyi hasznom volt az egészből. A depressziómból is egyedül lábaltam ki, egyedül állítottam helyre az önbecsülésemet és még ugyan szedek bizonyos gyógyszereket, de már nem akarok meghalni, sok tervem van és még sokáig, úgy 40-50 évig szeretnék élni ezen a Földön, de az életemet nem a sitten és nem az elmegyogyóban képzelem el. Amúgy attól még, hogy valaki imádja a véres videojátékokat, attól még az illető, tehát én nem vagyok elmebeteg.
2021. dec. 16. 21:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Én egyébként csak játékokban élvezem a gyilkolást, ha mindenki csak játékokban verekedne, lopna, ölne, akkor sokkal jobb hely lenne Magyarország és a Föld összes országa.
2021. dec. 16. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ghost of Tsushima
2021. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!