Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud mondani ingyenes...

Valaki tud mondani ingyenes realisztikus katonai játékokat? olyan is jó ami majd a jövőben lesz ingyenes.

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz realisztikus alatt? Miben, mennyire legyen realisztikus?
2021. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából a harcban tehát ne rózsaszín lány karakterek lövöldözzék egymást 3 méterről skines fegyverekkel úgy hogy 1 tárból ölnek meg egy embert. tehát pl arma, squad. De lehet lite-osabb is nyilván.
2021. dec. 16. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom, az Enlisted pl relatíve realisztikus ilyen tekintetben, bár azért távol áll egy Squad-tól, vagy Arma-tól.
2021. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt a játékot ismerem de nem igazán jön be.
2021. dec. 16. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Red Orchestra, bár ez meg nem ingyenes. Az Ostfront 41-45 4 euró, a Red Orchestra 2 meg 18 euró.


Az Ostfront 41-45-el játszottam, botok ellen... igazság szerint néha egész élvezetes volt, de hm, fogalmazzunk úgy, az AI nem a játék erőssége. Elég lelombozó, mikor hallod, hogy jön az ellenség, mert folyamatosan lő a dobtáras PPSH-ból... oké biztos rohamtámadás. Aztán mikor meglátod, hogy körbe-körbe forog a tengelye körül és úgy halad előre... 😀 Az ellenség mesterlövésze nem csal. Csak ha tiszta rálátás van (nincs tereptárgy közte meg közted) azonnal fejest lő olyan messziről, hogy fel se fogod honnan lőtt.


Tankba is beszállhatsz, ha nem gyalogost választottál. Pálya elején azonnal be kell ugrani a tankba majd nyélgázzal elindulni, mert ha nem, egy bot beül melléd a toronyba. Nem szokott lövöldözni, forgatja a tornyot, oké. De soha arra, amerre kéne, illetve annyira bolond, hogy hihetetlen. Ha te a géppuskába ülsz át a vezető ülésből, a bot azonnal beugrik vezetni és megy tökön babon keresztül mindenen. Az akkor kellemetlen, mikor mondjuk egy Párduccal egy magaslaton állsz, lövöd a szovjet tankokat, erre egy arra járó bot beugrik és elkezd össze vissza menni mindenfelé. Igen, gyakori jelenség, hogy tankszemélyzet botok gyalogost játszanak aztán kedvük szottyan néha tankba ülni. Ha láttam hogy ilyen közelít felém, én mindig lelőttem vagy eltapostam. 😀


Amúgy viszonylag részletes, mert nem tudsz végtelenségig futni, ha meglövik a lábad, lassabb leszel, a KAR 98-as meg más forgó tolózáras puskánál ha lőttél, az üres hüvelyt is neked kell kivetni, nem automatikus. Géppisztoly tárjainál ha tárazol, mert 5 lőszer maradt, akkor konkrétan új tárat tesz bele. Ha épp élsz még és feltudod használni, akkor a végére maradnak azok a tárak, amikben ilyen pár lőszer maradt.


Emberek ellen lehet élvezetes, de régi játék, gondolom halott az online része vagy tele van ruszkival és megy a cuka bliaty. 😀

2021. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!