Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen lassú a League of...

Miért ilyen lassú a League of Legends játékmenete?

Figyelt kérdés

Már próbáltam egy párszor a LoL-ban a Co-op vs. AI módot, mert nem szeretek PVP-zni. Szinte mindig elvette a kedvem, mert egyrészt brutálisan lassú volt a gameplay: kb. 30+ percig tartott egy meccs AI ellen. Ez mennyire normális? Vagy csak engem mint kezdő játékost, szintén kezdőkkel rakott össze a rendszer, ezért tartott ilyen hosszú ideig? Az meg már csak hab a tortán, hogy állandóan rohangálni kellett vissza a shophoz (persze mount nincs). Ott volt X számú item, amikről laikusként azt sem tudtam melyik lenne használható. Ilyenkor LoL-t tálcára lerak és mehetett a böngészés build után.


Dota 2-vel is játszottam, az is ilyen borzalmasan lassú volt ráadásul még volt, hogy le is pauseolták a meccset.


Amit kifejezetten szerettem az a Heroes of the Storm volt. Abban lehet mountolni, így eleve gyorsabb a haladás A-ból B-be. Nincs benne idióta shop se, és mikor pl. easy AI ellen mentünk 7-10 perc alatt széttrancsíroztuk a botokat.



2021. dec. 17. 17:33
 1/7 anonim válasza:
78%
Azért mert ez egy moba, a mobak medig nem arra epitenek, hogy 10 perc alatt vege legyen mindennek , egy rendes mobanal a játékidő 30-tól akár 1,2 óráig is tarthat. Azt meg végképp nem értem miert csak botok ellen jatszasz , mobaknal velemenyem szerint nem eri meg meg letolteni sem ha csak botok ellen mesz. Azt nem is említve, hogy a lol az egyik , hanem a legporgosebb moba
2021. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem akarsz PVP-zni akkor a LoL nem a te játékod. Töröld le máris, mivel így nincs értelme játszanod. PVP-re épül az egész.


Ami a botok elleni időt illeti az 3 dologtól függ:

1: Mennyire agyhalottakkal dob össze a rendszer.

2: Melyik nehézségi fokon keresel játékot.

3: Melyik hőst viszed.


Legkönnyebb nehézségi fokon, solo carry-vel(te carry-zed id.óta csapatod) is kb 20 perc alatt le lehet tolni. Ellenben nagyobb nehézségi szinten ha id.óta csapatot kapsz akár a gép is elverhet titeket azonfelül hogy akár 1 órát is szenvedhettek addig ott.

2021. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Co-op ban nem kezdőkkel, hanem botokkal rak össze, legalább is az intro/beginner-ben. Konkrétan lv upoló botolók a csapattársaid, akiknek az accountjaik az ebay-re kerülnek lv 30 után.

Intermediate-t indíts, ott nincsenek.

Aram-ozz sokat, az nagyon jó gyakorlásra, és rövidebb is mint egy rendes meccs. Előnye, hogy random hőssel van mindenki, bármit dobhat, így tudod gyakorolni a hősök képességeit.

Egyébként 15 percig tart kb egy ARAM meccs, botokat egyedül is be lehet verni szerintem bő 15 perc alatt... Nekem addig szokott tartani a first win-re a botmeccs. Egy normál nagyon függ attól milyen szinten állsz. A kezdő meccsek sajnos tényleg sokáig tartanak, főleg azért, mert a játékosok nem tudják hogy használják ki az előnyüket (killek, sárkány, item előny). A haladó játékok már 25-30 perc alatt eldőlnek. Challenger replays profi videói közt (nagyon hasznos nézni fejlődés szempontjából, ha egy konkrét hős érdekel) egy átlagos meccs 30 perc körül van.

Amúgy meg a shop-ban ott vannak az ajánlott itemek, már konkrétan mindennel megkönnyítik a kezdők dolgát, ha nem tudsz semmit, csak megveszed amit ajánl...

De itt csak 1 shop van, és amúgy igen sok az item, de csak néhány aktív item van, és mellesleg sokkal könnyebb megjegyezni, mint egy Dotában.

Egyébként pont unatkozok és a hétvégén semmit nem csinálok. Ha gondolod, írj privit a neveddel, szervereddel, és mehetünk co op meg aram meccseket és próbálok magyarázni. Dumálgatni utálok, úgy hogy írok ha gondolod. :D Ha akarod egyedül beverem neked az intro botokat 15 perc alatt, és addig te minél több hőssel tudsz kísérletezni. :D

2021. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Ja és a haza teleportálás a B betű, nem kell visszarohangálni a shopba. XD uccso voltam
2021. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Konkrétan lv upoló botolók a csapattársaid, akiknek az accountjaik az ebay-re kerülnek lv 30 után."


Annak mi értelme? Eddig én csak olyanokról hallottam, akik D3-ba farmolnak bottal.


Egyébként bennem lehet a hiba hisz eleve HoTS-hoz hasonlítok minden MOBA-t, (99%-ban csak azzal nyomtam) abban meg minden le van egyszerűsítve, de elite botok ellen már ott is nagyon észnél kellett lenni.


"Ha gondolod, írj privit a neveddel, szervereddel, és mehetünk co op meg aram meccseket és próbálok magyarázni."


Rendes vagy kedves ismeretlen válaszoló, de még az sem biztos, hogy nekiállok újból játszani vele. Idén nyáron kezdtem el újra, de az throwaway account volt, már nem vagyok semmilyen szerveren, csak most, hogy elkezdtem nézni az Arcane-t, olyan ötletem támadt, hogy újra ki kellene próbálni.


"Ha nem akarsz PVP-zni akkor a LoL nem a te játékod. Töröld le máris, mivel így nincs értelme játszanod. PVP-re épül az egész."


Pedig a PVP nagyon nem az én világom. Overwatch, LoL, HoTS, Verdun etc. ahol csak lehetett botok ellen játszottunk Co-Op-ba. Lightosabb az egész játékmenet, nagyobb sikerélmény, nem is kell annyira koncentrálni. HoTS-ba is kb. 1000 meccsből jó ha 10-et nyomtam valódi playerek ellen. Azt is akkor élveztem a legjobban, amikor engem max lvl-el a randomgenerátor berakott a kicsik ellen. 😈😆


"Ja és a haza teleportálás a B betű, nem kell visszarohangálni a shopba. XD uccso voltam"


Erről vagy elfelejtkezdtem, vagy hülye voltam hozzá és nem tudtam, hogy létezik ilyen feature. 🤦‍♂️

2021. dec. 17. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Annyi az értelme, hogy lv30 kell lenni, hogy rangsorolt meccseket játszhass. Sokakat tiltanak, vagy akarnak smurf (kis) accountot, hogy egyből rankedezni mehessenek, ne kelljen kihúzzák lv30-ig. Napi 8 óra játékkal is eltart az legalább 2 hétig... Azt hiszem VMware-t használnak, és botter programokat. Tömegesen gyártják le ezeket az accountokat, darabját kb 3 euro-ért adják el az ebay-en. És szép számmal megveszik, vannak olyan felhasználók, akiknek napjára 20 darab elkel... Gondolj bele, micsoda fizettség a semmittevésért. De csak intro - beginner - ben vannak ott. Már középhaladó (intermediate) módban sem, mert őket is zavarhatják. Amíg volt 3v3 játékmód, ott normál meccseken is tele volt botokkal... Most már PvP-be nem tudják bevinni őket, mert ott már tiltanák őket. De egyébként a Riot tud róla, hogy ez megy hosszú évek óta, de nem véletlenül nem tesznek semmit. Nekik megéri a smurf biznisz, mivel több streamer is veszi az accountokat, így csak mások szórakozását rontanák el, ha az összeset kibannolnák.
2021. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom a LOL android-ra kiadott változatát, a Wild Rift-et, ami 15-20 percesebb meccseket kínál, a hagyományos LOL játékmenete van picit felpörgetve, eldobva az idegesítő elemeket is, hogy könnyebben tanulható legyen:

[link]

2021. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!