Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lenne kedvetek játszani...

Lenne kedvetek játszani (illetve mennyire lenne rá kereslet) egy olyan játékkal ami nagyon erős survival viszont fantasy rpg mint a skyrim vagy witcher 3 lentebb kifejtem?

Figyelt kérdés

A survival elem igazán nagy kihívást jelentene!

Pl: éhség, fáradtság, hangulat, sebesülés, hideg-meleg, időjárás

És még jó pár tényező valamint pl tábor tüzet rakni viszont egy erősen mágia fantasy rpg lenne és a küldetések közt azt is kellene nézni hogy hogyan jutunk el A pontból B-be

Valamint az eredetek nagyban befolyásolnak a hangulatot pl egy nemes válogatós az ételekre illetve ágyban szeret aludni míg egy katona vagy kalandor hozzá van szokva viszont ő kevésbé művelt

És nem is erre az építős survival-ra gondolok ami van a conan-ban hogy kő fegyverektől a szuper acélig hanem abban a környezetben kell túl élni enni inni pihenni tisztálkodni túl eleshet megfelelő felszerelést gyűjteni mikozben ott lenne egy erős story illetve mágia harc rendszer



2021. dec. 24. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tök jó lenne. :)
2021. dec. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akik a túlélős játékokat szeretik, azokat nem érdekli a történet, a sztoriimádók meg a falnak mennének a survival részektől.
2021. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez a skyrim survival-nal jutott eszembe meg elnézve a wirchert hogy mennyire kiemelné a storyt
2021. dec. 25. 00:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az nagjyából a Don't Starve:D Nojó, van azért különbség..:D


Viszont az építgetős részre egyszerűen szükség van. A survival, pláne ha komolyan van véve, megköveteli, hogy tudj tartalékot felhalmozni. Ha a hőmérséklet is szmepont, akkor megköveteli, hgoy tudj fedett helyet építeni magadnak. Az étel feldolgozása szintén tárgyigényű. Ha ez mind megvan, akkor van egy bázisod:D

Deee persze lehetne valami nomád körülménényé varázsolni, mondjuk van egy fedett szekered, és akkor úgymond mozgó bázisod van, úgy már jobban lehet haladni a sztorival.


De amúgy adnám, nekem is a survival, a fantasy meg a jó sztori a 3 gyengém:D Meg az RPG. Skyrimmel az a gondom, hogy az egyetlen interakció amit csinálhatsz, az az ölés:D nyilván, sakrítva, de ha ott egy bandita tábor, akkor elég esélytelen végig elsunnyogni mellettük, az meg, hogy banditának álcázod magad, esetleg megfenyegesd/lefizesd/meggyőzd őket, az szóba se jön, max előre megírt helyeken. Szóval ilyen elemeket is szívesen látnék eg yjátékban.


A Valheim amúgy valamelyest olyan játék amit leírtál, bár az is csak survivalból meg ölésből áll, a sztorija se több ennél.

2022. jan. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen én is erre a fél nomádra jutottam

De pl meg lehet oldani lovas utazással is ahol a lovon van alapvető dolgok

Pl a vadnyugat pont ilyen volt szoval működhetne csak akkor be kell menni minden faluba városba valamint tényleg meg kell nézni az útvonalat 2 küldetés közt vagy csak felfedezés közt !

Nem is a főzésre stb-re gondoltam hanem hogy komplett házakat meg erődöket tudnak építeni bárhol (azaz konkrétan végtelen tárhely és 100 kilos sziklákat cipelsz a zsebedben abból is kb 100-200-at…

Pl meg neztem és vannak olyan lovak valóságban hogy képesek 1000 km-ert is le menni van is ilyen verseny! Mind ezt laza 11 nap alatt!!!! (Persze ezek a paripák paripája! Azaz középkorban ezek a legerősebb legrangosabb harcosok/lovagok lovaik voltak)

2022. jan. 12. 16:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Direkt úgy vannak kitenyésztve meg edzve
2022. jan. 12. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!