Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A call of duty black ops 4...

A call of duty black ops 4 ben valaki segít? (Xbox one) Szov. Annyi, hogy bekapcsolom és ott van hogy play meg valami kép felette.. Mellette meg karaktert meg fegyvert tudok választani és ennyi. És ha ranyomok a play ra akkor elkezdek ""repülni""

Figyelt kérdés

Vagy mi😂😂

És egy pusztán leszek de jincs ott senki, senkit nem tudok kinyírni, mert senki nincs ott még csapattársaim sincsenek... Teljesen egyedül...


2021. dec. 25. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Fel van telepítve teljesen a játék? Az Xbox általában engedni szokta, hogy elindítsd a játékokat mielőtt teljesen fel vannak települve, de a legtöbb nem játszható igazán amíg kész nincsenek. Emellett ha jól tudom ez a COD csak multis, csak online ezért lehet frissíteni is kell a netről ami automatikus kéne hogy legyen ha van netkapcsolatod és elindítod. Sztori nincs is ebben csak multi, ilyen Battle Royale féle ha jól emlékszem. Azokban meg kiugrasz egy nagy térképen és keresned kell felszerelést meg ellenfeleket. Ha nagyon messze ugrasz a többiektől akkor lehet nem is találkozol senkivel a játék végéig. Egy kör kezd el csökkenni egy idő után és ha nem maradsz benne akkor meghalsz így előbb utóbbi összeterelik a játékosokat és mindenképpen harcolni kell.
2021. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát ő..

Az van hogy le van tőltve teljesen de ugye frissíteni is kellett ami nincs meg teljesen és ugy próbáltam ki.

És igen csak ilyen felszereléseket találtam meg lőszert, de mar az elején sem ""repült"" otts enki csak én..

2021. dec. 27. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha frissíteni kell akkor mindenképpen várd meg. Egyébként van Xbox Live Gold előfizetésed? Multis játékokhoz kell.
2021. dec. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyéni küldetés nincs, csak multis van?
2021. dec. 28. 13:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs küldön előfizetésem
2021. dec. 28. 13:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Külön*
2021. dec. 28. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:
A BO4 csak multiplayer játék, nincs benne sztori. Ha jól emlékszem valamiféle gyakorlóküldetések játszhatók benne ami a multira készít fel, de nem tudom elindul-e az magától. Sajnos a nagyon multira épülő játékok esetén előfordulhat, hogy el sem indul a játék egyáltalán vagy a menüpontok hozzáférhetetlenek.
2021. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

A multi ba be enged de ott sincs senki.

2021. dec. 28. 14:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor elengedi indítani, de nem enged kapcsolódni, mert nincs Gold.
2021. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!