Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A kalózjátékok illegálisak?

A kalózjátékok illegálisak?

Figyelt kérdés
Sziasztok azzal a kérdéssel fordulnék ide,hogy bármilyen kalózjáték megosztás illegális?Mert a barátomnak megígértem hogy megszerzem neki a kalóz Cyberpunk-ot,és nem tudom hogy lesz e bármilyen baj ezzel.
2021. dec. 27. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A neten való megosztás illegális, de nullához közeli az esélye annak, hogy bármilyen bajod lesz belőle. Nálunk nem üldözi aktívan senki a tartalommegosztókat, nagyon ritkán és nagyon nagy halakat kapnak csak el (tízévente 1-2 releaser-t), még csak nem is a peereket. A rendőrségnek sem kapacitása, sem erőforrása nincs arra hogy több millió embert számonkérjen emiatt.


Aminek viszont valós a biztonsági kockázata, az a tört játék futtatása.

Most féláron van Steam-en a játék, én inkább megvenném vagy várnék még 1-2 évet amíg tovább esik az ára.

2021. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!
2021. dec. 27. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy minek ugymond megosztani, na nem akarok most arra buzditani de ha anynira akarja magának is le tudja tölteni " úgy is ", mármint nem pénzért.
2021. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak neki nincs nCore-ja és ezért kért meg rá.
2021. dec. 27. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár release fent van piratebay-en, egy szoftverhez nem kell privát tracker (legfeljebb azért, mert jobbak a sebességek).
2021. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!