Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy játékot keresek!!! A...

Egy játékot keresek!!! A leírás alapján valaki ráismer?

Figyelt kérdés
Régen volt egy netes játék. Lehetett választani, hogy "jó" vagy "rossz" karakterekkel leszel. A "jók" angyalhoz hasonló karakterek voltak, a "rosszak" pedig szörnyszerűek. A játék során lehetett fejleszteni őket, változott a kinézetük. Nagyon szép volt a grafikája. A térképen kellett elfoglalni a területeket, de minden meccs barlang szerű háttérrel volt megjelenítve.

2021. dec. 29. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj meg képekre keresni pl " angels vs monsters online game " címszóra, és ha a képek között felismered a játékot úgy már angyon könnyű dolgod lesz, én sok mindent így találtam meg, hogy képekre kerestem aztán ha egy képet találtam ami a ekresett dologból volt akkor mindig volt a kép mellé cím vagy akár egyéb olyan info ami célba vezetett.
2021. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!