Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tenyleg csalnak a CS:GO! ban?...

Tenyleg csalnak a CS:GO! ban? Nem vagyok egy puding de hogy egyfolytaba lekapnak en meg csak pl 20at sebezzek,meg szinte egybol leszednek egy lovessel az nem normalis?

Figyelt kérdés
fut elotem, lovom hatulrol, megfordul es AK val egybol lekap, pedig van koztunk csomo tavolsag.. meg hasonlok.
2021. dec. 31. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha akár csak 0,1 másodpercre megállsz, nincs szórás az első golyónál.

Egyszerűen nagyobb a gyakorlata nálad az esetek többségében. Persze nincs kizárva, hogy csal, de én anno megvettem, Prime opcióban, ahol csak olyannal játszhatsz aki szintén megvette, nos, elég elenyésző a csaló. Ingyenes verziónál könnyebben találsz csalókat.

2021. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Tipikusan ilyen volt régen a Cache pálya, ahol ha bementél gyakorló pályára T-ként gyakorolni a pozíciókat, ha bemész A-ra garázskapun keresztül és elnézel CT kezdőre, ott egy autó. Ha te CT-ként ott guggolsz egy AWP-vel, a fejed a garázskapuból egy hatalmas fekete pixel a nagy fehérségben, egyértelmű hogy fejbe lövöm azt, aki ott áll. Persze egyből jött a wall hack meg társai, pedig ez csak sima gyakorlás kérdése.

Az se mindegy mit lősz, ha mellbe szórod kis kaliberrel, miközben golyóálló mellény van rajta, nem sokat érsz el vele.

CT USP-S hangtompítós fegyver, ha nincs sisakod (első körben nem szokott lenni), egy lövés fejre halálos.

Rengeteg ilyen dolog van, ami miatt csalásnak tűnhet valami, de nem. MOndjuk ha visszanézel kill cam-ot és scouttal ott várja a fejed az ajtóban és abban a tized másodpercben fejbe küld hogy kinéztél, na az igen, az WH :D

2021. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Megjegyzem, rohansz mögötte... egy jó fülessel iszonyat jól lehet hallani, hogy pontosan honnan és merről jön az ellen, sőt még a tárazás hangját is lehet hallani ha olyan a helyzet.
2021. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Aki ezen agyal, az sosem lesz jó játékos.
2022. jan. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
beleptem es meg se birtam mozdulni,szedtek le sorba.. Pl bent vaagyok egy helysegbe. nem mozdulok. erre benez a szobaba oldalazva es leszed... ne mond mar,hogy nem tudta,h ott vagyok. ha belep 2 accal akkor tudja nezni,h ki merre van?
2022. jan. 1. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!