Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti olvastátok Leiner Laura...

Ti olvastátok Leiner Laura Bexi-sorozatának 6. részét, az Egyszert?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, Ti mit gondoltok a könyvről.

2017. jún. 2. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett. Nagy Márk ismét önmagát adta, főleg amikor elmentek Ausztriába😊. Körte és Betty ipszilonnal végre tényleg együtt vannak és szülők lesznek... Aszádék, na róluk inkább nem nyilatkoznék, de azért ahogy elküldék Pít Békéscsabára... Beki és Márk pedig😍😍😍. Kedvenc részem, amikor Márk bemászott Beka szobájába, de véletlenül belerúg Daniellába, aki meg leüti a telefonjával😀😀. Egyébként nagyon jó lett a befejezése, jó volt a végén a Wikipédiás összegzés is. "Mi történhetett 1 perc alatt?"
2017. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
#márker😍
2017. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Tetszett, de Laurától egy kicsit "viccesebb" befejezést vártam volna. Örültem, hogy Márk újra Márk:), Bexi abbahagyja a sztárkodást, Körty végre boldog:)
2017. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Imádtam. :D Szerintem nagyon jó volt a befejezés. Nagyon sajnáltam, hogy vége, de végül is eleget szenvedtek már a karakterek, ideje volt már a happy end-nek. :D

Kíváncsi vagyok, hogy Laura-nak milyen lesz az új sorozata. :D

2017. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
IMÁDTAM!! <3
2017. jún. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem csak én sírtam a végén.
2017. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Naaagyon tetszett😍😍, egyszerüe imádom Laura könyveit, nagyon jól érti, hogy a Bexi-ékkel azonos korú"gyerekeknek" milyen a gondolatvilága.

A könyv fantasztikzs volt, nagyon sajnálom, hogy vége lett.😥 Olyan hamar elrepült ez a pár év, amit Nagy Márkkal és Bexivel tölthettünk, mint egy hullócsillag.😂 Én nagyon kíváncsi lettem volna még arra, hogy Körtének mi az igazi neve, de azt hiszem ez már örök rejtély marad számomra. Nagyon várom már a következő könyvét is Laurának! 😍❤💞

2017. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádtam a Bexi sorozatot és szerintem is nagyon gyorsan elrepült az idő.

Arról tudtok valamit, hogy Laura ír-e valamit és mit?

2017. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Laura fog még írni könyvet, szerencsére. Nyár végén hoz infókat a könyvről, addig nem lehet róla semmit sem tudni. És ősszel pedig megjelenik a könyv. Ha jól tudom, az is sorozat, bár ebben nem vagyok biztos.❤
2017. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor már nagyon várom az új könyvet, érdekel vajon miről szólhat...
2017. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!