Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tippek dirt rally 2.0-hoz?

Tippek dirt rally 2.0-hoz?

Figyelt kérdés
Ma vettem meg a játékot és szükségem van egy kis segítségre.

2022. jan. 1. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 ez olyan mint kontrollerrel fps. Tök mind1 mennyit gyakorolsz, mennyire fejleszted magad, akkor sem leszel olyan SOHA mint egérrel, aki mást mond az egy hülye. Nem véletlen nincs egyetlen egy profi meccs sem ahol kontroller vs egér van, mert nem fair. Az lehet, hogy egyesek jobbak kontrollerrel, mint mások egérrel, de azért mert azok balphaszok, egy azonos tudású játékos a kontrollerrel el fog vérezni. Próbálj már meg quake-et játszani mondjuk kontrollerrel :DDD De még egy codnál is iszonyat nagy a hátrány. Sőt, én Tony Hawk játékot is sokkal jobban tudok játszani billentyűzettel. De aláírom, a kontrollerrel sokkal kényelmesebb minden, de sokszor frusztráló is.

Na és hogy visszatérjek az eredeti mondandómhoz: kontrollerrel sem fogsz soha olyan jól játszani, mint kormánnyal. Azok a játékok, ahol egyáltalán nincs asszisztencia, az autó hátsó kerekes és mondjuk 800 lóerő, esélytelen hogy olyan köridőt menj mint egy kormányos, ja és a most az xbox kontrollerre gondoltam, ahol azért a ravasszal lehet adagolni gázt meg féket, de a szar Playstation kontrollerrel ahol kb a ravasz 1 kattintás csak, es-ély-te-len, hogy felnőj valaha is egy kormányos szintjére

2022. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Tavasszal vagy nyáron beruházok majd egy thrustmaster t150 kormányra,szerintem kezdésnek tökéletes lesz.
2022. jan. 5. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!