Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3-ban a báró felakaszt...

Witcher 3-ban a báró felakasztotta magát, viszont előtte azt mondta, hogy hollószirten lesz a jutalmam. Így végül nincs jutalom vagy gondolt Geraltra mielőtt meghalt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Háromszor játszottam végig és egyszer sem akasztotta fel magát... Hogy jutottál ilyen végkimenetelhez? xddd

Am menj el oda és nézd meg ott van-e a jutalom💁🏻‍♀️

2022. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az őrmester nem adott semmit sem? Emlékeim szerint tőle kapsz pénzt rögtöm a cut scene után.

Ha nem akkor max nézz körül a szobájában.

2022. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pénzt nem találtam a házban, a cutsceneben meg nem volt szó a pénzről de lehet hozzámcsapta a játék csak nem vettem észre, mert nem volt valami sok pénzem a küldi után sem.


Amúgy #1 most játszom először a gamet. Felszabadítottam a fába zárt szörnyet vagy mágust (nevét nemtom meg bocsi) aztán a báróval megbeszéltem, hogy együtt elmegyünk elhozni Annát, mire odaértünk Anna meg lett átkozva a fúriák által(szörnnyé változott), de aztán sikerült egy rongybabával visszaváltoztatni, viszont nem sokra rá meghalt az átok miatt. Aztán a báró elment hollószirtre és mikor én is odamentem ő már a fán lógott, mert elvesztette az asszonyt.

Annát azért átkozták el amúgy, mert az árvák elszöktek, ami pedig a fába zárt szörny felszabaditása miatt történt.

2022. jan. 2. 01:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szobájában találsz egy gwynt lapot, ha nem játszottál vele előtte. Amúgy nekem nem volt jutalmam amikor így játszottam.
2022. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Körülnéztem, de végül nem találtam semmit, de nem baj majd szerzek máshogy pénzt.
2022. jan. 3. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!