Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet online pókerezés...

Hogy lehet online pókerezés közben kiiktatni az érzelmeket? Van rá valamilyen módszer?

Figyelt kérdés
Elvileg csak akkor lehet nyerni vele hosszabb távon, ha nem őrül meg az ember egy kisebb-nagyobb bukás vagy akár nyerés után.

2022. jan. 3. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A hideg fej csak egy a szükséges feltételei közül.
2022. jan. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen nem szabad kiiktatni. Az ellenfél se robot, neked kell érezni, mire játszik és mi van nála. Az egy dolog, hogy nyugodtnak kell maradni. De én szeretem idegesíteni az ellenfeleket. Egyszer így nyertem meg egy versenyt. 😅
2022. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem lehet kiiktatni, el kell ismerni, hogy pl duhos vagy, es fel kell tenned a kerdest miert vagy duhos. Meg kell tanulni egyuttelni a pokeres erzelmi hullamvasuttal, lesz amikor egymas utan 4x vesztesz 90% nyeresi eselllyel, lesz forditva is (ez nehezebben szokott feltunni embereknek, hogy van amikor nekik all a zaszlo). A jo bankrollmanagement es a sok jatek segit meg ebben.
2022. jan. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!