Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3-at vegyek vagy Ps5.-t?

Ps3-at vegyek vagy Ps5.-t?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem a Ps2.-et, csak meghalt és csak az Original fat ps3 viszi a 1.-2.-t, A ps4 ön magában nem játszik le semmit, viszont a Ps5 viszi a ps4 játékokat.

(A ps3.-O.G fat.-nél legalább 2x kell el indítani a gépet, és nem is biztos hogy el tudod mindig menteni a játékot)

Nekem mondjuk a DEF Jam Fight For Ny.-t sikerült el mentenem a karaktert, de a Jégkorszak 2.-t már nem csak játszani tudtam vele úgy szintén a God of War 1.-2.-vel is…



#PS3 #PS2 #videójáték #PlayStation 4 #Game kütyük game boy’s & game girls
2022. jan. 3. 10:06
A kérdező szavazást indított:
Ps2
Ps3 O.G
Ps5
18 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

PS2-t szerintem felejtsd el, túl gyenge/lassú a mai szinthez, és csak max. 576p felbontásban tudsz vele játszani!

PS3 erősebb/gyorsabb, és az már 1080p felbontást is támogat, de még PS3-ból sem ajánlott korai verziót venni! (kevés tárhely, nagy méret, hangos működés)

500 gigás PS3 Super Slim a minimum, amit érdemes megvenni, azon felül pedig már bármelyik jó választás, csak az anyagi helyzetedtől függ! És ha lemezesen nem is kompatibilis minden játék mindegyik generációval, de a PS Store-ból szinte akármelyik játékot le tudod tölteni a PS történelméből, úgy pedig gond nélkül vinni fogja!

2022. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

#1 hülyeséget ne mondj, a super slimet a mai napig nem lehet feltörni. Mit kezdjen egy 15 éves géppel, amikor alig vannak rá eladó játékok, és már a storet is befogják zárni hamarosan?


Attól függ, ha nincs sok pénzed, és nem vagy valami nagy múltú gamer egyértelműen PS3-ra szavazok, de csakis feltörve, és akkor már tudsz mindjárt ps2-ps1-psp meg kb az összes retro konzolos játékokat játszani. Sok jó exklúzív van rá, meg rengeteg third party, szóval szerintem közel sincs annyi időd hogy mindennel játszani tudj, míg ps5-ön mi van? 1-2 exklúzív, pár third party cucc közel 30 ezres áron, amiből sok előző konzolos "felújítás".


Vannak olyan játékok is, amik csak xbox360 meg ps3-ra jöttek ki, se az új konzolokra, se PC-re, én most játszottam a Splatterhouse-al, az is ilyen, nekem nagyon bejött, és még csomó ilyen van. Mondjuk az xboxnál csomó 360-as meg one-os játék játszható a series s/x-en is, de most psről van szó, ahol egyáltalán nincs visszafelé kompatibilitás :D


Vaaaagy ps5-ön előfizetsz a ps pluszra, és elvileg ott is van pár játék,de inkább az újabbak, és a régiekből szinte csak a sony saját cuccai, third party semmi, és nincs backward compability sem.


Ja, és Ps3 slim-et javaslok, a fat modellek hajlamosak a sárga ledes hibára, főleg a régi fat-ek, amikben még hardware-s emulátor volt, azok a 20 gigásak asszem, na az kb olyan mint a legelső szériás xbox360-ak, garantált halál :D A super slim meg mint mondtam nem törhető.

2022. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Okay. G’s Mupthafucker Gee

Ice Cold Killah 😎😎🥶🥶👑

Amúgy fat ps2.-t mai világban ki tud meg csinálni? Nem kap áramot nem tudom mi lehet a baja vagy kuka? Megint 15.-ezer egy komplett bááh 🤯😶‍🌫️

2022. jan. 4. 11:40
 4/11 anonim ***** válasza:
azt hiszem a fat ps2nél be van építve a táp, a slimnél van kint, valami műszerészhez aki hobbiból vagy kisiparban tolja olyanhoz kellene elvinni, és derítse ki mi a baja, a nagyüzemi szakik tuti nem xarakodnak javítással és csak cserélnek, egy ps2 PSU meg annyiba kerül mint maga a konzol használtan :D
2022. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Cold Dogg

Most nem azért de szerintem a Magyarok nem is értenek hozzá a javításhoz

2022. jan. 4. 12:29
 6/11 A kérdező kommentje:

Cold Dogg

Ha nem nézzük a Ps5.-nél a grafikát jobb egy ps2.-nél?

2022. jan. 4. 12:30
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Minél újabb, annál jobb, grafikán kívül is erősebb hardver van benne, és gyorsabban tölti be a játékokat!
2022. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó az majd nem hogy mindegy, azon a pár percen kívül le számítva, néztem múltkor hogy ps4 a Mortal Kombat karakter még akkor lett aktiválva addigra meg a Ps5 már régen betöltött és a fele életét le vette 😂😄🤩🤪🤜🏾🤛🏾💣 Crazy ass Nigga
2022. jan. 5. 07:45
 9/11 anonim ***** válasza:
nem mindegyik fat ps3 viszi a ps2-t
2022. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De, a fat még mindegyik, a sima slim gyártásának vége felé történt az unkompatibilitás!
2022. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!