Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen konzolt vegyek?

Milyen konzolt vegyek?

Figyelt kérdés
Nem kellene túl jó konzol, (pl nemrég próbáltam ki egy ps2-t és nekem teljesen megfelelt) csak az lenne a lényeg, hogy még műkodjön egy ideig. Leginkább az autós, platformer, vagy felfedezòs játêkokat szeretem.

2022. jan. 1. 02:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

PS3

PS4


Amire van pénzed

2022. jan. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha autós/sport játékok akkor Xbox one, ha platformer, felfedezős, RPG játék akkor PS4.
2022. jan. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még annyit kérdeznék, hogy egy ps4 hez miket kell venni, hogy működjön ( tv-n kívül, pl memóriakártya)? És hol lehet megvenni ezeket és a játékokat hozzá?
2022. jan. 1. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:

PS4-hez egy TV kell, elvileg adni kell hozzá kontrollert (vagy kontrollereket), kábeleket, köztük a töltőt a kontrollerhez (mert akksi van benne), kb ennyi. Ha nagyon sok játékot akarsz használni egy időben, akkor lehet külső tárhelyet venni, de szerintem felesleges, inkább vegyél 1 terás gépet. Én személy szerint a PS4 Pro-t javaslom, jobb benne a processzor és a GPU, képes 4K UHD felbontásra és 60 FPS-re.


Ami a játékokat illeti, két módod van rá.

Az egyik, hogy létrehozol egy PS fiókot és a PS store-ból veszel játékot. Ekkor a játék a fiókodhoz adódik és akkor korlátlan számban, korlátlan PS gépre letöltheted, de használni értelem szerűen csak akkor tudod, ha az adott gépen be vagy jelentkezve a fiókodba. Egy időben csak egy helyen (gépen) tudsz bejelentkezni. Előnye, hogy nem kell lemezeket cipelned, cserélgetned, hátránya, hogy nem tudod eladni, illetve néha a régebbi játékok a boltokban olcsóbbak, mint a store-ban.

A másik a lemez (általában Bluray lemezek a nagy tárolókapacitás miatt), itt viszonylag kevesebbet tölt a netről le, mert van adat a lemezen is, hátránya hogy indításkor bent kell lennie az adott játék lemezének a gépben. Előny, ha megunod el tudod adni használtan, elég nagy piaca van, szóval könnyen találsz olcsó darabokat.


A legtöbb játékhoz, ha multiplayert is szeretnél, szükséges egy előfizetés, ez általában egy hónapra szól (van féléves és éves kiszerelés is). Ez a Playstation Plus vagy simán PSN Plus. Előnye, hogy ingyen kapsz a fiókodhoz havonta 1x vagy 2x ingyen játékokat, amiket, amíg él az előfizetésed, tudod használni. Ha lejár az előfizetés, akkor csak abban az esetben tudod használni az adott játékot, ha megvetted külön (lemez vagy fiókra). Ha újra aktiválod az előfizetést (pl tartasz 1-2 hónap szünetet), akkor újra használhatóak a játékok amiket a PSN Plus előfizetéssel kaptál.

2022. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hú nagyon köszönöm a válaszaitokat!
2022. jan. 3. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor ami legolcsóbb és legjobb ár/érték arány: régi xbox, az xbox 360-előtti, rakj bele egy 2-tb os vinyót (meg törd fel, hogy fussanak a letöltött játékok), és tölts le egy játék packot. [link] Ez úgy kb 1000 darab játék, elvileg ráfér pont a 2-tb os vinyóra.


Sokkal jobb a régi xbox, mint a ps2, veszel hozzá egy átalakító kábelt, pl egy ilyet: [link] , és baromi szépen fognak futni a játékok, 100x szebben mint a ps2-n valaha

2022. jan. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 ne ijesszen meg a ruszki nyelv, fordíttasd le az oldalt, full legit cucc, én is ezt töltöttem le és a a játékok 95%-a hibátlanul működik, 4%-nál a neten másfajta verziót kellett keresni mert rosszul volt feltörve, 1%- eddig nekem kb 2 játék meg feltöréstől függetlenül nem működött (counter strike, forza motorsport), de arra is van megoldás tuti csak már nem volt kedvem tovább xarakodni vele :D


Ott a Rallysport Challenge 2, csak xboxra jelent meg, sehol máshol, és baromi jó rallis játék, már csak ezért az egyért érdemes ezt beszerezni, főleg ha szereted az autós játékokat, én nagyon imádtam, ja és 28 évesen 2021-ben játszottam először, és így is full élvezhető volt (persze azzal a hdmi átalakító kábellel, hogy szép legyen a kép)

2022. jan. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!