Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A blizzard-nál illetve a...

A blizzard-nál illetve a battle.net-nél lehet eladósodni ?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy megrendelek egy szolgáltatást de nem tudok fizetni. Vagy ha nem tudják egyből levonni akkor semmis a megrendelés?

2022. jan. 4. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Az utóbbi. Nincs olyan internetes tranzakció, ami megelőlegezné neked hitelbe a szolgáltatást. Vagy azonnal levonják, vagy meg sem történik a tranzakció.
2022. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A subbal vigyazni kell mert lehetnek gondok, abba hagyod a játékot és elfelejted kikapcsolni azt havonta le fogja vonni a számládról
2022. jan. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ingyenes wow-al játszottam, pár évvel ezelőtt. Most meg kaptam egy emailt hogy megváltozott a cég székhelye,ezzel nem törődtem erre kaptam egy második mailt amiben köszönik hogy megrendeltem a blizzard szolgáltatásait, de én nem rendeltem semmit, ezért félek.
2022. jan. 5. 05:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Más nem kapott ilyen mailt ? Azt is irják hogy ha nem akarom a battle.net vagy blizzard szolgáltatásait akkor 14 napon belül lemondhatom az oldalukon. Ha nem teszem akkor érvényes a szerződés, de én nem rendeltem semmit, remélem nem kell azért is fizetni mert régebben regisztráltam az oldalukon és majd egyszer kiküldik a számlát hogy tartozasom van, erre gondoltam, vonni nem tudnak a számlámrol mert amikor játszottam akkor nem adtam meg banki adatokat, ingyen játszottam a wow-al a 20-ik szintig.
2022. jan. 5. 06:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Jajj istenem, olyan szépen egyértelműen le van írva abban az emailben hogy a FIÓKODAT viszik át és a FIÓKHOZ kötött előfizetéseket, HA van előfizetésed. Ha nincs, akkor csak a fiókod vándorol át, nem fizetsz semmit.

Tartozás ilyen netes előfizetéseknél nincs, mert ha nem tudják levonni a számládról, akkor simán nem kapsz szolgáltatást, vagy ha addig volt élő szolgáltatásod (pl előfizetés) akkor befagyasztják.

2022. jan. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!