Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az epic ingyen játékát letöltö...

Az epic ingyen játékát letöltöttem de nem kompatibilis a magyarítással, miért?

Figyelt kérdés

Nem ismeri fel a magyarítás telepitője

Azt tudom, hogy ez a Game Of The Year edition, van ennek bármi jelentősége? Más mint az alapjáték?

Mi lehet a probléma?

2 különböző magyarítással is megpróbáltam s egyik sem ismeri fel, hiába próbálom csak a meghajtót kijelölni, vagy kifejezetten csak a játékot



2022. jan. 6. 18:14
 1/3 A kérdező kommentje:
elnézést, a tomb raiderről van szó
2022. jan. 6. 18:14
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van mert nem régen(kb másfél hónapja) mind a 3 Tomb Raider kapott nem 1 frissítést. Habár úgy tudom hogy a 2013-ast kivéve a másik kettőhöz frissítették a magyarítást is. Mondjuk a 2013-as rész 3-4 update-et is kapott(eredeti Steam-esem van minden dlc-vel), szóval lehet a többi is kapott a magyarítás igazítása után. Érdemes lenne megnézni hogy a magyarítás melyik verziószámot írja, meg hogy a játéknak mi a verziószáma.
2022. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

A magyarítások a patch után ugyan kaptak verziófrissítést, de utána megint jött egy patch a játékokhoz, amik ugyanúgy hazavágták a frissített magyarításokat is.

Várni kell, amíg a fordítók igazítják a magyarítást a legújabb frissítéshez.

2022. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!