Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4 elveszett bútorok...

Sims4 elveszett bútorok visszaszerzése?

Figyelt kérdés
A simjeimet új házba költöztettem, két lehetőség volt “sell” vagyis eladni vagy “keep” azaz megtartani a bútorokat. Az utóbbira mentem a régebbi házból mégis eltűnt minden egytől egyig üres. Sokat dolgoztam vele, nem értem miért nem lehet egy családnak két háza. Van valami megoldás, hack vagy bármi, hogy visszarendeződjön minden?

2022. jan. 7. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy 2 házad legyen arra nem tudom van-e megoldás, akár mod formájában. De a cuccaid ha keep-re mentél ott lesz a családi eszköztárban az épités menüben.
2022. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha új házba költözöl, akkor a Sell azt jelenti, hogy a házzal együtt eladod a bútorokat is, szóval ott maradnak a házban (Erre kellett volna menned). Ha a Keep-re mész, akkor viszont a család megtartja a bútorokat és viszi magával az új házba. Sajnos ha nincs mentésed korábbról, akkor nem tudod visszacsinálni. Legközelebb mentsd le a házat a Gallériádba mikor végzel vele és akkor az ott mindig meglesz.
2022. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na végülis sikerült, köszönöm a válaszokat. Igen végül is rájöttem, hogy a sell a jó megoldás, megzavaró ez a két opció. Ha valakinél ilyen lenne, belementem a save mappába, megkerestem a dárumot amire vissza akartam menni és a sorban a “save” után részt kitöröltem aztán elindítottam a játékot. Minden visszaállt.
2022. jan. 9. 19:17
 4/4 A kérdező kommentje:
*dátumot
2022. jan. 9. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!