Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Clash of Clans elveszett...

Clash of Clans elveszett falu. Vissza lehet szerezni?

Figyelt kérdés

Na szóval, az történt hogy: hazaértem, WiFi be. Indítanám a játékot... először kifagy az egész. Na nem baj, megpróbálom újra.. Elindult, aztán mit látnak szemeim? TH 1!! Utána arra is rájöttem miért történt ez... van egy 360 Booster nevű program, ami az összes fájlt és adatot letörölt a játékkal kapcsolatban... A Google Play en pedig nem tudom vissza hozni mert amikor megadom az @ címet, nem csinál semmit se vele...Kérdésem az lenne hogy amit letörölt fájlokat, azokat valahogy vissza lehet szerezni? Vagy a Supercell el valahogy fel lehetne venni a kapcsolatot? TH 7 em volt, és nem akarom 3x elkezdeni az egészet előröl... ( Az első szervíz miatt eltűnt teljesen csak úgy mint ez...)


Meg lehet oldani hogy vissza kapjam? Vagy bármilyen ötletet szívesen elfogadok :)


Válaszokat köszönöm! :)



#visszaszerzés #Clash of Clans #360 Booster #TH7 #TH1
2016. febr. 24. 21:18
 1/3 anonim válasza:

Telefonon a beallitasoknal menj az alkalmazasokra ott a cocra es ott az adatok torlese.

Utana elinditod a sarokba ramesz a googleplay bejelentkezesre es elvileg jolesz :)

Nekem is ez volt egyszer a baj.

De lehet hogy nekem csak szerencsem volt.

2016. márc. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sikerült megoldanod? Ha nem irj és segitek.
2016. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, sikerült megoldanom! :D

Köszönöm a segítséget :)

2016. ápr. 18. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!