Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA játékokból miért törölne...

A GTA játékokból miért törölnek mostanság egyes zenéket?

Figyelt kérdés
Először a San Andreas Definitive Editionjánál tűnt fel ősszel hogy nincs benne Ozzy Osbourne, Tom Petty meg néhány ismertebb jó szám, aztán azóta feltűnt hogy az Online-ban is kiszedtek zenéket, meg a 4-ben kb. teljes rádióállomásokat cseréltek le, pl. a Vladivostok FM-en majdnem az összes eredeti zenét kivették. Nem értem, ezt miért csinálják? Gondoltam hogy talán lejártak a licencek, de az azért nem logikus, mert egyrészt csak bizonyos zenéket szednek ki, a többség megmaradt, másrészt meg mi értelme lenne egy számítógépes játéknál határozott időre vásárolni licenceket? Arról nem is beszélve, hogy egy dollármilliárdos bevételekkel bíró cégnek mint a Rockstar nem hinném hogy csődöt jelentett volna 20-30 zenének meghosszabbítani a licencét ha erről lett volna szó...

2022. jan. 10. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolod, licenc problémák miatt. Ezért van az is, hogy pl. a régebbi Need For Speed részek sem kaphatóak már.


Hogy ezeket miért nem újítják meg, vagy miért nem lifelong licencet vásárolnak (pedig lóvé lenne rá dögivel), azt én sem értem. Az együtteseknek és a játékfejlesztőknek is érdekükben állna, hogy egy 15-20 éves játék remaster változatában ugyanazok a sokak által imádott számok szerepeljenek.

2022. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert nekik nem annyira érdekük már az, hogy úgy élvezd a játékot, ahogy régen. Ha esetleg jön is egy remastered vagy remake, megvennék sokan akkor is, ha csak reklámok mennének a rádiókban. Gondolkodhatnának persze olyan fejjel, hogy nyújtsunk 100% nosztalgia élményt, és ne hagyjunk ki semmit, de mivel ez nekik nem járna plusz bevétellel, ellenben költeni kéne, természetesen elvetik a dolgot.

Sajnos borzasztóan kevés cég van már a játékiparban, akik a pénz mellett nézik azt is, hogy élményt nyújtsanak :)

2022. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk az egészben az a vicc, hogy akinek megvan egy régebbi kiadás pl lemezen annak minden további nélkül benn lesz még 30 év múlva is az összes szám.
2022. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mostanság kezdődött ez, már 10 éve kiszedtek egy csomó zenét a Vice City-ből, aztán az San Andreas-ból, utána meg a IV-ből. A IV-ben konkrétan teljesen össze is barmolták a rádiókat, mindhárom játékban ugyanazok a zenék vannak, nincsenek külö az alapjátékban meg a DLC-kben. Illetve érdekesség, hogy a IV-ben pótolták a kieső orosz/ukrán zenéket, teljesen új számokkal, valószínűleg ezeket szarért-hugyért megtudták venni.


A GTA Online-ból nem tudom milyen zenéket hiányolsz, onnan még nem szedtek ki számokat, az majd jövő ősszel lesz esedékes.

2022. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!