Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kamerás PC játékokat tudtok...

Kamerás PC játékokat tudtok javasolni?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, rengeteget dolgozom. Szeretek kikapcsolódásként játszani, viszont jót tenne ha legalább szabadidőmben nem ücsörögnék. Jelenleg nincs energiám sportolni, edzeni. Viszont egy kis mozgás mindenképp egészséges lenne.

Nincsenek nagy elvárásaim, általában félkómásan ülök le heti 1-szer játszani. Ha valami aktívabb játékot csinálnék akkor bűntudat nélkül gamelnék heti mondjuk 3-szor 1 órát.

Lehetnek ezek akár gyerek játékok is. Csak szeretném ha abban a kis szabadidőmben a szórakozást és a mozgást összekapcsolnám. Ez nehéz, mert nem nagyon köt le az otthoni testmozgás.

Réges-régen volt egy barátomnak nintendo wiije, elhülyültünk vele. Gondolom hasonló játékok vannak pc-re is.

Konditerem, sport lekötne de arra most nagyon nincs időm és energiám. Talán 1 év múlva, ha már felfutott a vállalkozásom és vannak alkalmazottaim arra is jut majd energia.


2022. jan. 11. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát emulátorral lehet Wii, de kellenek hozzá az eszközök, vagy ugyan úgy emulátorral a kinect, de ahhoz is vagy kell az eszköz vagy kell hozzá olyan informatikai tudás, hogy össze tud rakni, hogy egyszerre próbálja megszakérteni a gép a mozgásodat, bemérni hol vagy, figyelmen kívül hagyni a hátteret és még a játékot is mozgatni. Azon kívül még talán a VR, de olyasmi kamerás játék nem hiszem, hogy van, mint amire te gondoltál.
2022. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mozgásérzékelős játékok minden platformon nagy bukók voltak, így ezeknek a fejlesztése kb teljesen háttérbe szorult majd abba is maradt.


Újabb konzolgenerációkra már nem is készültek ilyen kiegészítők, játékok.

Pc-re meg nem is hallottam róla hogy valaha is létezett volna ilyen.

2022. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Wii emulátornak utánanézek, ncoreon biztos van ilyen. VR-ba nem szeretnék fektetni. Egyebkent par napja kiprobaltam par online ingyenes kamerás játékot (az elsőket amiket a google kidobott, még csak nem is angolul kerestem rá). A technika teljesen adott, szoval gondoltam vannak komolyabb, letoltheto, fizetos jatekok is. Majd utanajarok ha lesz ra idom.
2022. jan. 11. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Just dance now androidra (plusz kell hozzá egy pc, ami akár kivetíthető tvre)
2022. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4/ Kosz, nem is rossz. Biztos el tudok vele hülyülni. Jobban megmozgat mint az Apex Legends.
2022. jan. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!