Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok nekem olyan origine...

Mondanátok nekem olyan originen található játékokat, amit lányként is élvezhetek? (Természetesen fizetnék a játékért)

Figyelt kérdés
Anno a sims4 miatt töltöttem le, de szeretnék más játékokkal is játszani most már.

2022. jan. 15. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Sims3
2022. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy miért csak az Origin a jó? Alig van rajta játék.
2022. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Töltsd le a Steam-et is. Ott van sok játék, Life is Strange-et ajánlom.

De egyébként milyen játékokat keresel? Lányok is játszhatnak bármivel.

2022. jan. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm!

2. Persze, nem csak az a jó, de most amúgy nem mindegy? Ha tudsz egy jó játékot, akkor nyugodtan írd le, majd úgyis utána nézek.

3. Olyan játékot keresek, ami nem kifejezetten fiúknak való, pl. az ilyen lövöldözős játékok egyáltalán nem érdekelnek. A Life is Stranget ismerem, de azért köszi.

2022. jan. 16. 01:21
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Manhunt 2
2022. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ami eszembe jutott hirtelen az az Unravel, ami egy kis, aranyos kaland játék, ahol egy gombolyag elindul megszerezni a gazdájának emlékeit, aki idős korára demenciában szenved. Egyik kedvenc játékom lett, úgy is, hogy fiú vagyok.

A másik, ami viszont nem tudom mennyire lenne érdekes neked, az a Knock out city, ami lényegében egy kidobós. És ez valójában egy kidobós, eldobott labdákat kell felszedni és rádobni a másikra. Akit kétszer eltaláltal kiesik. Nem sokat játszottam vele, de elég fun és talán még az aranyost is rámondanám.

Hirtelen csak ennyi jutott eszembe neked.

2022. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
It takes two
2022. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Firewatch

[link]


Henry, 40-es férfi a főszereplő, aki magánéleti problémái elől a vadonba menekül munkát vállalni, tűzfigyelő/erdőőr lesz egy nemzeti parkban. Egyetlen kapcsolata a külvilággal a szomszéd toronyban szolgálatot teljesítő főnöke, Delilah akivel walkie-talkie-n keresztül tartják a kapcsolatot. Kettejük párbeszédéből kerekedik ki a nagyon emberi történet, plusz egy rejtélynek is utána kell járni, miközben folyamatosan az erdőt járod és tűzfigyelői/erdőőri feladataidat végzed. Csak 4-6 óra a játékidő, nincs túlbonyolítva. Abszolút páratlan élményt nyújt, talán érdemes megvárni egy akciót vele, mert az alap ára kicsit drága. Ha szereted a párbeszédes játékokat, túrázni, a rejtélyeket, akkor érdemes kipróbálni. Van magyarítás ha fontos.


A Plague Tale: Innocence

[link]


1348, Franciaország. Dúl a 100 éves háború és a pestis is. Amicia, egy nemesi család tinédzser lánya menekülni kényszerül Hugo-val, az öccsével, az egyház inkvizíciója elől. Kettejük kapcsolata nem egyszerű, mivel alig ismerik egymást a fiú betegsége miatt. A játékban vigyáznod kell a fiúra, egy doktorhoz kell eljuttatnod, de utadat az inkvizíció katonái vagy az angolok keresztezik és ha leszáll az est, patkányok többezres hordái mellett kell elmenned. Egyetlen fegyvered egy parittya, amit később fejleszthetsz illetve kitanulod az alkímiát is, így pl. tudod irányítani a patkányokat illetve egyre több eszköz lesz a kezedben legyőzni az ellenfeleket. Nem feltétlenül kell mindig harcolni, van lehetőség lopakodni is sokszor. Nagyon hangulatos játék, van magyarítás.


Hellblade: Senua's Sacrifice

[link]


Senua egy kelta harcosnő, akinek szülőfaluját vikingek dúlták fel és megölték szerelmét, Dillion-t, az egyetlen embert, aki megértette és elfogadta őt. Senua ugyanis pszichózissal küzd: olyan dolgokat lát és hall, amit mások nem. Senua elindul Hela-hoz, a skandináv mitológia alvilágának vezetőjéhez, hogy megalkudjon Dillion lelkéért. Az utazás alatt megismerkedünk az északi mitológiával, különleges, a hallásunkat és látásunkat próbára tevő audiovizuális fejtörőket megoldva nyitunk ki kapukat, hogy elérjük célunkat. A harcos részekben pedig különböző alvilági lényeket kell leküzdeni. A játék audio része meg... nehéz leírni, meg kell tapasztalni, hátborzongatóan jó. Folyamatosan halljuk Senua fejében a hangokat (de olyan szinten, hogy pontosan tudod, hogy aki mondta, az "mögötted áll"), ahogy kibeszélik: valamelyik biztatja, valamelyik gúnyolja, harc közben pedig segítik, mert szólnak, ha van mögötte valaki. Nem ad kellemes élményt a játék, de minden percért megéri, mély mondanivalója van. Van magyarítás.


Detroit: Become Human

[link]


2038-ban járunk, az androidok (robotok) a mindennapok megszokott részei lettek. Annyira jól végzik a dolgukat, hogy sosem látott munkanélküliség tombol, mindenhol androidok kezdik átvenni az emberek helyét, így aki épp nem is gyűlöli őket emiatt, az is csak engedelmes gépi rabszolgának tekint rájuk akikkel bármit megtehet. Igen, azt is. A játékban 3 androidot irányítasz:

Markus: gazdag, híres, idős festőművész ápoló androidja.

Kara: egy drogfüggő, munkanélküli, dühkezelési problémáktól szenvedő egyedülálló apa és lánya házvezetőnő androidja.

Connor: a rendőrség számára készült prototípus, akit a deviánsok (a programnak ellenszegülő androidok) által elkövetett erőszakos bűncselekmények megoldására fejlesztettek.

A játék során felváltva irányítod őket, komoly döntési helyzetekbe kerülsz velük illetve komoly akciókba. Rajtad múlik, ki éli túl (mind meghalhatnak és nem csak egy ponton) illetve ha találkoznak akkor milyen körülmények között. Nagyon szerteágazó a sztori emiatt, az egyes fejezeteknek is több befejezése van, nem csak a játék végének. Alapból magyar feliratos, menüben kapcsolható.


Mindhárom elérhető PC-re, Origin nem tudom, hogy fent vannak-e, Steamen biztos. Szerintem felejtsd el, hogy "fiúknak és lányoknak való" játékok. Azzal játssz, ami felkelti az érdeklődésedet. Én férfi vagyok, de a Life is Strange és a Life is Strange: Before the Storm az egyik kedvencem, de a történetét tekintve meg elég tinilányos. Ez van. Mivel ismered, gondoltam fontos a számodra, hogy jó története legyen a játéknak. Próbáltam erős női főhőssel, szereplővel rendelkező játékot ajánlani, akikkel tudsz azonosulni.

2022. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!