Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igaz az, hogy ma már nem...

Igaz az, hogy ma már nem működik az, hogy van egy kiváló gamer laptopom és az nCore-ról letöltögetem rá a legújabb játékokat? Egy nálam hozzáértőbb ismerősöm azt mondta, hogy bonyolultabb telepíteni őket és bugosak.

Figyelt kérdés
Szerinte jobban megéri az Xbox series s mint egy gamer laptop. De számomra szempont hogy egy laptopon majdnem bármivel tudok játszani és nCorral mindezt ingyen.

2022. jan. 16. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem lennének fent játék release-ek, ha nem lenne használható. Az, meg hogy milyen a telepítési és működési tulajdonságuk, játék és hozzáértés függő. A tört játék miatti kockázatokról nem is beszélve, de valamiért cserébe ingyenes a játék, nem csak a felebaráti szeretetből teszik fel a netre.

A te fejed is kevésbé fájna ha hajlandó lennél valamiért fizetni, ha már használod, de ha úgy döntesz hogy nem, akkor a nehezebb utat kell járni. Steam-en csak hozzá kell adni a fiókhoz a játékot és a telepítés gombra nyomni, majd játszhatsz, a tört játékkal pedig szarakodhatsz és kutathatod a netet hogy épp miért crashel, miért nem indul el, miért ír hibát, miért nem működik a mentés 5 óra játék után, és így tovább.

2022. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
27%
Igen, az nCore-ról buggos lehet, sokszor lefagyhat a game. Egy új gépre én biztosan nem töltenék onnan játékot, persze ez a te döntésed. Amúgy meg nem hinném hogy az xbox series s jobb lenne a gamer laptopnál(laptop függő) amelett hogy az xboxra minden hónapban költeni kell ha multy játékokkal szeretnél játszani. Ennyiből már a játékokat is megveheted gépre.
2022. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
majomnak van egy "kiváló gamer laptopja", de szegénynek nincs párezer forintja a játékra :D
2022. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező ne hallgass ezekre a...


Ncore-ról minden működőképes. Vagy ISO-ból telepíted vagy rar-ból kibontod, attól függően milyen formában töltőd le. Vagy más biztonságosabb oldalakról is letölthetsz akár. Nem kötelező csak Ncore-ról.


Ami a hibákat illeti. Néha lehet 1-1x be Crash-el valami végett, DE ugyanezt megteheti eredetinél is. Sőt 1x volt hogy nálam eredeti többször crash-elt mint a tört. Ezt játéka válogatja.

Ami a hibákat illeti. Ha bugot találsz az eredeti játékban is benne van/volt. Ha jött ki javító update nyilván azt neked valahogy/valahonnan be kell szerezned hogy a bug elmúljon, mivel tört játék nem automatikusan frissül ugyebár.


Ami az adalékokat illeti. Ma már nem használnak virusokat. Maximu, HA, ismétlem HA van is benne valami az bányász program. Ugye nekik is azért meg kell érje. Vagy nem tudom ők hogy tartják fent magukat. Mindegy is, szerintem ennyi bőven belefér azért hogy "ingyen" játsszhass megannyi játékkal.

2022. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Az nCoreon állandóan megy a rinyálás a kommentekben, hogy "- Nem indul el! Kilép! Kifagy!", stb. Nekem kivétel nélkül sikerült telepítenem eddig bármilyen játékot. Igaz, mindig el is olvastam előtte az "Info"-t, plusz a gépem is stabil, és játékra alkalmas, nem nyitok meg orosz oldalakat, nem telepítem teli felesleges szarokkal, stb.
2022. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát egy valamire való gamer laptop annyibe kerül mint egy használt autó, szóval akkor inkább konzol.
2022. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Az nem az ncore hibája ha valami nincs úgy törve, hogy működjön rendesen. Ugyanaz van fenn kismillió másik oldalon is.
2022. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
Látom megjöttek a lepontozó álszent csicskák is.
2022. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%

Ne hallgass senkire. Nem véletlen az Ncore az egyik leghíresebb oldal. + nem is véletlen, hogy nehéz oda bekerülni.

Nekem ott sose semmi gondom nem volt. Ha talnak is hibas torrentet akkor azt javítják úgy is.

2022. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
#9 millió torrent alatt panaszkodnak, hogy így nem megy, úgy nem megy. nCore pedig bármilyen nagy és híres oldal, senki nem ellenőrzi a torrenteket tartalmilag. Javítani pedig nem tudnak semmit egy feltöltésen, mert nem tudsz utólag hozzárakni vagy elvenni belőle. Legfeljebb törlik és újra fel kell rakni.
2022. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!