Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 egyetem! Mindig megbuko...

Sims 4 egyetem! Mindig megbukok, pedig bejárok órákra, megcsinálom a házit és a prezentációt is kiváló minőségig. Mi lehet a gond, mit kell még csinálni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 4. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Vizsgázni is elmész?
2020. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Ez a másolásvédelem része. Megveszed eredetiben és menni fog.
2020. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Legfrissebb verzió van fent? Rendszerednek megfelelő exe-vel futtatod? CC(főleg script-es) van telepítve? Csak 1 adott sim-nél van ez vagy az összesnél? Használtál ingame cheat-et(motherlode-t leszámítva)?
2020. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
külön vizsgára nem ír felszólítást, csak azt hogy órára kell menni. aztán jön az értesítőlap, hogy 6os jegyek mindenből. eredeti játékom van, friss és originen keresztül indítom
2020. ápr. 4. 22:00
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és eddig csak egy simmel voltam egyetemen, de az most összeházasodott egy szintén egystemistával, már otthonról járnak be és az új sim első jegyei még jók voltak, majd amint én írányítottam már a tanulását neki is 6os lett minden
2020. ápr. 4. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el, a való életben is ilyen lesz az egyetem... 😂😂😂
2020. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Végül sikerült megoldani a problémát? Én is ezt tapasztalom, de sehogy se sikerül megoldani. A külföldi oldalakon se találok hozzá semmit.
2021. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia! Arra jöttem rá, hogy mikor bemegy órára, a sim ikonjára kattintva ki lehet választani, hogy tanuljon szorgalmasan, pl. És ez is hatással van a jegyre. Plusz ugye minden házit megcsinálni, meg a prezentációt stb... Meg nem olyan sok tantárgyat kiválasztani.. Így se lesz 1es jegye a végén, de legalább átmegy...
2021. márc. 23. 21:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm, az a baj eddig ezeket mind megcsinált ám, de jelenleg úgy kezdtem újra hogy az egyetemi tárgyhoz tartozó járatságot felvittem 8as 9es szintre, úgy igazából átment mindenből
2021. márc. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem is nagyon küldök egyetemre simet már, túl sokáig tart és túl nehéz...
2021. márc. 24. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!