Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Genshin impact adventure rank...

Genshin impact adventure rank gyors húzásához tipp?

Figyelt kérdés
Karik már maxra vannak nyomva, de össz cumóba nem fejlődök, így a karikat se tudom húzni, a küldik meg már erősebbek mint én.
2022. jan. 22. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rakd lejjebb a világszintedet, hátha úgy sikerül.
2022. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rám is írhatsz, megadom az idm szívesen segítek
2022. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez eléggé függ attól is, hogy milyen AR vagy jelenleg. Ha AR 50-45 alatt vagy, akkor viszonylag gyorsan feltudod húzni simán dailykkel + egy kis exploringgal. Én is igazából ezekkel vittem fel és a nyár folyamán simán elértem az AR 40-et. Jelenleg AR 55 vagyok és innentől már tényleg nehéz, itt már nem igazán tudod "gyorsan húzni", sőt, valószínűleg hónapok kellenek ahhoz, hogy szintet lépj majd. Hacsak nem játszol vele 365 0-24.
2022. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Látom írtad, hogy a küldik már erősebbek mint te, szóval akkor sejtésem szerint 40 alatt lehetsz, vagy épp akörül. Én tényleg ajánlom, hogy naponta csináld a dailyket, plusz kis exploring, esetleg bossok. a weekly bossokat is ajánlani tudom. Max, ha nagyon nagyon húzni akarod, akkor barátokat meghívni, hogy segítsenek meg ilyesmi. Nekem is voltak annó olyan feladatok, amiket egyszerűen nem tudtam magamtól megcsinálni (pl: a dragonspineos küldi, ami időre megy ott a barlangban. Na az a halálom volt) és muszáj voltam valakinek szólni, hogy segítsen.
2022. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!