Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Idegesek lesztek ha elvernek...

Idegesek lesztek ha elvernek titeket honfoglalóban?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
nem
2022. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
75%
Régen nagyon jó volt. De mióta van egy halom segítség, nem tudnék ideges lenni rajta, mert még az adott témában való jártasságot se tükrözi egy kicsit sem.
2022. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mivel ezzel a szeméttel nem játszok már. Anno sok éve még jó volt. De ma már megszünt Pc-n, telefonon meg ami maradt nagyon P2W kategória... Már nem az a jó kis honfoglaló ami régen volt. :(
2022. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, legalábbis míg volt böngészős verzió nem volt gond, a telefonost egyszer őróbáltam elég is volt.
2022. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Régi verzió jobban tetszett, de már az új sincs, csak mobil verzió, élőbe meg senki nem vállalja a bíró szerepet a társashoz.
2022. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem szoktam különösebben idegeskedni azon, ha valaki okosabb/tájékozottabb nálam, hiszen nagy a világ, nem tudhat mindenki mindent, egy ilyen játékban szerencsén múlik, hogy épp milyen kérdés kerül eléd. A honfoglalóra azonban ráuntam kicsit, már csak ritkábban játszom vele. Most a kvízlabirintuson fedezek fel labirintusokat, az előrejutáshoz kvízelni kell. Kicsit más jellegűek a kérdések, sokkal inkább olyanok, mint amilyenek pl. egy tévés vetélkedőkben vannak, de amúgy nagyon tetszik. https://www.kvizlabirintus.hu

A két játék együtt eléggé lefedi a kvízigényem.

2022. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!