Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Irányt mutatnátok a World of...

Irányt mutatnátok a World of Warships: Legends kreditjeinek felhasználásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Még mindig elég újnak érzem magam e játék területén, pedig már 2020 július vége óta játszom a World of Warships: Legend-sel PS4-en. Mindenkori célom a Bismarck. Miatta töltöttem le a játékot, mert a Bismarck a kedvenc csatahajóm. A hajófán a legújabb hajóként a Genisenau van meg. Egy kicsit pofára estem, mert minden felhasználása után 77-78 ezer ship xp-t kér cserébe javításért, ami nekem elég drága. Ezt egy kicsit lehúzásnak érzem. A kreditek, xp-k felhasználási funkciói érdekelnének. Az arany horgony, (nézzétek el nekem, de most ilyen megfogalmazásokat fogok használni mint arany-ezürt horgony, zöld csillag stb.) a doubloons-t ha jól értem be lehet váltani xp-re, és prémium hajót lehet venni belőle ha jól vettem kit. Az ezüst horgony a ship xp-ből hajókat lehet vásárolni, és fejleszteni ha ezt is jól látom. De aztán látom, hogy a Bismarck 240 ezer Global XP-be kerül ami a zöld csillag, amiből nekem van 2300, ami ugye nagyon kevés. Csatánként kapok kb. 25-35 Global xp-t, így nyugdíjas leszek mire megvehetném a Bismarck-ot. Nem vagyok prémium tag, de írja, hogy a 25 global xp az prémiummal kb. 45 lenne, tehát azzal sem lennék sokkal előbbre. 1257 arany horogonyom (doubloons) van, amit ha beváltanék global xp-re 2700 zöld nyilat kapnék, még az is nagyon messze van a 240 ezertől.

És van 300 silver badge-m, ezt hol tudom felhasználni? Arra már rájöttem, hogy pvp és ranked aréákban kapok ilyet. A legtöbbet standard mórban játszom botok ellen.

Segítenétek, hogy hogyan és miként tudnám a Bismarckot minél hamarabb megszerezni? Hogyan tudnám az arany horgonyt (doubloons) és a zöld csillagot (global xp-t) egy kicsit boost-olni? A zászlókat amikor csak lehet, és van, mindig használom. Meg úgy pontosan mit mire lehet költeni, mi a funkciója? Pl. a silver badge

Most a Gro&er Kurfürst kampányában vagyok, az a másik célom, az még a Bismarck-nál is brutálisabb, hiszen a Z tervnél azt hiszem a H-40 osztályba tartozott ha persze megépítették volna.

Ha leírnátok, hogy mit és hogyan tudook használni a krediteket illetően nagyon sokat segítenétek. És kapitányok fejlesztési leírása is nagyon érdekelne. 31 évesként nekem 2020 júliusáig teljesen kimaradtak az online játékok.



#Bismarck #World of Warships #gro&er kurfürst #z terv
2022. jan. 25. 17:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!