Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Detroit Become Human crash?

Detroit Become Human crash?

Figyelt kérdés
Folyton ki dob a játék egy ponton, van aki játszott vele és sikerült rá jönni a megoldásra?

2022. febr. 7. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ezt csinálta, ha Nvidia kártyád van probáld meg visszatenni a 446.14-es drivert ( [link] ), az új Driverekkel nincs kibékülve a játék.
2022. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már meg csináltam, de nem működött. :( már kb a játék vége fele voltam.
2022. febr. 7. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan írták még a 451.67-es drivert, azt lehetne még megpróbálni, ha nem akkor csak az alapokat tudom ajánlani, Fájlok ellenőrzése Steam-en, Ablakos módban elindítani a játékot stb.
2022. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettőt próbáltam sajnos az sem működött, a 451.67-et még meg próbálom. Köszi a segítséget. :)
2022. febr. 7. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Már kétszer találkoztam azzal a jelenséggel, hogy a Windows Defender karanténba vágja az exe-t... Igen, a Steam-es exe-t. Még a torrent-nél megérteném, de így.


Ezt a The Walking Dead Definitive Series-nél tapasztaltam, a Definitive menü bejön, de évadot nem tudtam választani. Egy óra fórumolvasgatás után találtam rá a megoldásra, kivételek közé tettem, működött.


Másik alkalom az XCOM 2-nél volt. Elindul a játék, látszólag tudsz is menteni, de visszatölteni már nem, azt írja nem létezik a fájl vagy megsérült. Szintén steam verzió. Itt is valami fórumon találtam megoldást, igazából végig se olvastam mit írt, ahogy írta a Windows Defendert, homlokra csapás, ropogós káromkodás közben kivételek közé tétel, megy.


Érdemes megnézned ezt, hátha. A Windows kussol, hogy az exe fájl hozzáférését korlátozta, és mivel elindul a játék, sőt, játszani is tudsz akár, így nem gondol erre az ember...


A Detroit: Become Human-nél a driverekkel soha nem volt gondom, most nem tudom mi van fent pontosan, de azt tudom, hogy az Nvidia már sírt a frissítésért egy ideje, jóvanakkor frissítek, utána gond nélkül játszottam a Detroit-tal. Igaz a Steam utána frissített is valamit a Detroit-nál.

2022. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!