Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A TeamFortres 2-ben lehet...

A TeamFortres 2-ben lehet teljesen költekezés nélkül ingyenesen megszerezni legálisan a legtöbb fegyvert?

Figyelt kérdés

Sajnálom de nemrég kezdtem el játszani eme remek jàtékkal.

Előre is köszönöm!



2022. febr. 8. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Achievementekért is kapsz fegyvert, illetve időközönként dob a játék fegyvereket, nincs "csak fizetős" fegyver a játékban (illetve a fegyverek különleges verzió igen, de azok nem különböznek a "simáktól" használat szempontjából)


Ettől függletlenül én ajánlom, hogy vegyél a játék in-game storejában valamit olcsón (kb 150-200 forintért), mert akkor prémiumos leszel és gyakrabban, jobb cuccokat fogsz kapni.

2022. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp legyél prémium. Utána cserélgethetsz is, pár hónap alatt nagyjából az összes fegyver megszerezhető. És sok más is.
2022. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze, minden évben karácsonykor kapsz +100 tárhelyet (így sok fegyvert tudsz raktározni) és ami többszor megvan azt eltudod tradelni 1 olyanra ami nincs meg! de egyébként 5 eurót felteszel, veszel 2 kulcsot (bocs inkább 4 euró) akkor már tudsz ruhát venni, és ami megmarad ref (elég 1-2) sok sok fegyvert tudsz venni belőle! szóval olcsó és nem nehéz, sőt 1-2 dologba megis éri befektetni! én vettem tauntokat régen és már van ami dupla annyit ér mint régen,
2022. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!