Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az oka hogy Minecraft...

Lengster kérdése:

Mi az oka hogy Minecraft építész Azaz kreatívkodó YouTube Videós Magyarországon kevés van?

Figyelt kérdés

Én úgy kb. lassan 10 éve Minecraftozok És amíg el nem kezdtem keresgélni addig nem láttam egy magyar Videóst se aki valamilyen komolyabb projektbe belekezdett volna hanem inkább túlélőzik hardcore-ozik Vagy szerven ilyen olyan Warsot játszik

Egyedül PerkyParrot az aki épít Helló közül akiknek mondjuk több mint 1000 feliratkozójuk van És ha jól tudom neki is kemény munkával lett meg egyáltalán az 1000 és DoggyAndi is sokat segített neki


(Én most építész YouTubberségre pályázók hiszem ha kevés van Magyarországon hátha ez kifizetődő lesz)


Szóval szerintetek ennek mi az oka?



2022. febr. 8. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
93%
Ninvs kereslet, rossz a kínálat, nem érdekli a videósokat. Sok minden lehet, nem vagyok annyira otthon a magyar videósoknál.
2022. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!