Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A G2A és a CDKeys megbízható...

A G2A és a CDKeys megbízható oldalak?

Figyelt kérdés

Sok játékot és konzolos előfizetést lehet rajtuk vásárolni nagyon olcsón, de nem tudom, hogy megbízhatóak-e. Van bármi tapasztalatotok az oldalakkal kapcsolatban?

G2A Link: [link]

CDKeys Link: [link]



2022. febr. 9. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

G2A (és a Kinguin is ilyen még) szürkepiaci oldal, ott vehetsz olyan kulcsokat is amit később akár bevonhatnak, és elveszted a hozzáférést. Azaz nem kizárólag 100%-os legálisan beszerzett kulcsokat lehet ott venni, így valamennyi kockázattal jár ha ott vásárolsz, és az sem mérvadó hogy egy eladónak sok ezer pozitív vagy 100%-hoz közeli értékelése van. Kiszivárgott vagy lopott kulcsokat is feltesznek, amit utána a kiadó letilt.


A másikat nem ismerem, de alapvetően ha valami feltűnően olcsó, az mindenhol gyanús. Azt is figyelned kell, hogy csak a saját régiódban aktiválható kulcsot tudsz venni, mert a többi nem fog működni. Azaz hiába nagyon olcsó egy orosz vagy dél-amerikai kulcs, azt te az EU-ban nem használhatod fel. Csak az EU-s, vagy régiókorlát nélkülieket, és ezek emiatt drágábbak is.

2022. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézni kell az eladók értékeléseit, askinek sok eladása van és mellé magas a pozitív, azzal nem lesz gond.
2022. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akitől venném a játékot, annak 100% pozitív értékelése van és globálisan felhasználható a kulcs. Beszéltem néhány barátommal és azt mondták, hogy ők már vásároltak kulcsokat ezekről az oldalakról és nem volt semmi problémájuk. Kipróbálom egy olcsóbb játékkal, hogy működik-e.
2022. febr. 10. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem sok játékot vettem itt, mert ha tehetem inkább steamen veszem meg, de a megvásárolt játékoknak nem volt semmi problémája. Lehet csak szerencse volt, nem tudom. Viszont azt igen, hogy már több éve vásároltam.
2022. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 4 játékot vettem G2A-ról, az utolsó le lett tiltva steamen mert lopott kód, szóval kösz nem.
2022. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok a másik véglet, több száz játékom van onnan és sosem volt gond semmivel.

legyen az eladónak minimum 5000 eladása és 95%+ értékelése, ennyit szoktam nézni.

2022. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

g2an sokszor vásároltam, sose volt gond. Cdkeys-en párszor vásároltam de abból 1x már felhasznált kulcsot adtak, és pont egy 10-12 ezres játékról volt szó, eleinte ment a rizsa hogy de ők jó kódot adtak blablabla... aztán 1x csak végül meggondolták magukat és adtak egy rendeset.


Szerintem már legalább 50 de lehet jóval több alkalommal vettem kulcsos oldalakon játékot, 99%-ban Steamest, kb 2 játékot volt amit utólag töröltek az accomról (de nekem semmilyen bant nem adtak). Szóval arányaiban még mindig egy jó módszer ha olcsóbban akarsz valamit.

2022. febr. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Eddig kétszer vettem onnan kulcsokat, nekem nem volt vele bajom
2022. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!