Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forge Of Empires, Odhrorvar...

Forge Of Empires, Odhrorvar világban vannak itt esetleg játékosok?

Figyelt kérdés

Régen játszottam már vele, most telefonon újra kezdtem. Anno, egész sok embert találtam és voltak akikkel évekig tartó kapcsolatok alakultak ki, de akkor még a magyar fórumon találtam meg őket.


Ahogy néztem, a magyar fórum egyenesen meghalt, de örülnék ha lenne pár ember, aki esetleg még szívesen társalogna is, mint korábban abban az egész jó kis társaságban.



2022. febr. 11. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik szerverről beszélsz egyáltalán? Úgy látom, a magyar szerveren nincs is Odhrorvar.
2022. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet az én tudatlanságom, telefonon ez az alap "világ", normál fórumon én sem találtam még csak a nevét sem.
2022. febr. 11. 23:59
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Milyen nyelven játszod?

Ha pl más nyelvet választottál, akkor másik szerver"család"hoz küld, ha jól tudom

2022. febr. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne fórumon keresd, hanem amikor gépet használsz, keress rá, hogy forge of empires és lépj be ugyanazzal a névvel meg jelszóval, amivel telefonról szoktál. Aztán add meg itt, hogy mi a weboldal címe és megmondom, hogy melyik szerveren vagy. :)
2022. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!