Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek nem unalmas a...

Szerintetek nem unalmas a Days Gone?

Figyelt kérdés

Már másodjára fogok bele, mert egyszer már meguntam.

Elég jó kritikát kapott mindehol, de az erős kezdés után kb ugyan azt csinálom, motorozok, ide, oda, kifogy a benzin, keresek benzint, tankolok, tönkremegy a motor, keresek hozzá alkatrészt, megszerelem. Közben levágok pár fertőzöttet, megsebeznek, keresek kötszert.. és néha, néha iszonyatosan lassan folytatódik a történet. Megnéztem, kb 30 óra gameplay, szerintem ebből minimum 20 óra elmegy a fenti dolgok ismételgetésével egy State of decay-Last of Us hibrid világban.


Érdekelne a történet,mert jó, de szerintem iszonyatosan sok a játékban a szrakodás. :)


Egyszerűen nem szórakoztató a gameplay, mint mondjuk a

Last Of Us 2 nél.


De komolyan mondom még a

Death Strandingbe is gyorsabban halad az ember, kevesebb az időhúzás, vagy lehet az csak érdekesebb, egyedibb, magábaszippantóbb az egész.


Nektek bejött a Days Gone?

Szerintetek nincs túlértékelve?



2022. febr. 11. 22:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%

Én inkább alulértékeltnek mondanám azért nem lesz folytatása se.

Imádtam az egészet, ha felszabadítod a fertőzött zónákat lesz fast travel lehetőség úgy gyorsabban lehet haladni majd.

2022. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos ezt minden játékos máshogy éli meg, nekem nagyon tetszett, azon kevés játékok között van, amiket kiplatináztam, a motorozás nekem mindig tetszett, kikapcsolódó volt és út közben mindig volt valami teendő (hol NERO őrhely, hol rajtaütés tábor, hol hordák) Nem volt unalmas, néhol talán kicsit repetitív, de a sztori szerintem jól van adagolva, hogy olyan hosszú idig ne legyen túl egyhangú a játék. Szóval szerintem nincs túlértékelve, sőt a hordák miatt ez volt talán az első Zombis játék ami igazán nyomasztó volt és nem egy szituációban éreztem, hogy tényleg menekülök az életemért.



De persze ha neked nem tetszett az teljesen korrekt, nem mindenki egyforma

2022. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
50%

Hat szerintem pont hogy gyenge kritikakat kapott azt amit kb. megerdemel. Foleg egy Sony exkluzivhoz kepest huztak le.


Azert azt figyelembe kell venni hogy sokkal kissebb studio keszitette mint pl. a Last of us 2-t es sokkal kevesebb penzt tudtak belefektetni.

Ha mar most nem tetszik akkor szerintem hagyd, en is igy voltam vele, bar vegig vittem. Nem nagyon lesz jobb kesobb se.

2022. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Kedves Vezető ***** válasza:
40%
Az agyonra lehúzott, akcióban 800ft os Murdered' érdekesebb volt számomra.
2022. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket, tippeket!

Igen, talán az a baj hogy a

Last Of Us 2 után álltam neki :)

2022. febr. 11. 22:50
 6/29 anonim ***** válasza:
31%
a pécések nem tudják hova pis*ljanak örömükben hogy végre kapnak normális játékot, és az egekig magasztalják most az összes ilyet, aki meg konzolozott a kezdetek óta csak legyint rá, nagyon egy generic fos. Baromi unalmas, baromi repetitív, a sztori is olyan ehhh... Nem csoda hogy kukázták a stúdiót elég hamar, és sosem lesz folytatása. PC-n szép eladásokat produkált azt hiszem, de a 2. részre már ők is megunnák ezt a receptet.
2022. febr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%
Kinek mi az unalmas. Én pl. a mindenki által agyonistenített The Last of Us-on (mindkettőn) kis híján elaludtam. Hónapokig tartott, hogy végigjátsszam őket, azt is csak azért, mert kíváncsi voltam, milyen lesz a vég.
2022. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
23%

Utolso, azert az uj Last of us, az elejet leszamitva odab@sz. Annyi lehetoseg van szinezni a harcot hogy az hihetetlen. Vegig is lehet lopakodni vagy inkabb szetloni oket vagy vegyesen.

Van egy csomo fegyver, nemelyiknek van kulonleges loszere is es tobbfele dobni valo is a rendelkezesre all.

A gyujtogetos resze lehet meg unalamas.

2022. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
De. Ne játssz vele
2022. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
30%
#7 nekem meg az Unchartedek qqqqrva unalmasak, az ugrabugra platformozás még izgis meg látványos de az állandó lövöldözések minden percben... -_-
2022. febr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!