Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-ban kijavították az...

Skyrim-ban kijavították az alchemy és enchant loop bugot?

Figyelt kérdés

Hi!


Ma csináltam egy 2milla+ restoration fortify potit (amitől még jobb lesz a ptoi mait craftolsz), majd csináltam enchant asztalnál egy 16 ezres potis gyűrűt meg egy fegyvert 50e+ frost sebzéssel, de amint lejárt a poti hatása a gyűrű visszament 8%-ra, a fegyver meg kb ugyan annyit sebez, mint enchant előtt (igen, fel van "töltve").



2022. febr. 13. 00:13
 1/5 A kérdező kommentje:

amitől még jobb lesz a poti amit craftolsz*


látszik este van :)

2022. febr. 13. 00:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik Skyrimről is van szó? Mert már kismillió verzió van belőle.
2022. febr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jogos, Steames alap skyrim (Pc-re), ami eredetileg megjelent a kezdetben. tehát nem legendary meg nem skse mod töltő stb.
2022. febr. 13. 02:53
 4/5 A kérdező kommentje:

Kicsit próbálgattam, érdekes módon a fegyver, a mellpáncél, a fejvédő, alkarvédő (bracer) enchantjai visszaesnek, pedig kb 10 sec alatt benyomom ami kell enchant table előtt poti ivás után, viszont a gyűrű, nyaklánc és a cipő bónuszok most megmaradnak, fene se érti. Steames meg külsős mod nincs a játékban, vanilla az egész.


ALchemy 100-as, enchant 40 körüli.

2022. febr. 13. 03:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Fegyverre rakott enchant nem megy, ruhákon meg változó, van hogy megmarad, van hogy eltűnik. A cipő amin volt 22 ezer% sneak lement 20 körülire, de egy bracerre sikerült pár millás %-os fegyversebzést rakni, a 34-et sebző kard 533-at üt (vagy legalább is annyit ír, mert ha fel akarom venni akkor meg fél millió feletti sebzést ír). Elég változó a teljesítmény, de a gyűrű meg nyaklánc enchantokkal nincs gond érdekes módon. Pár milla HP meg stamina csak elég lesz végigjátszani :D
2022. febr. 14. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!