Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valakinek ismerős ez a játék?...

Valakinek ismerős ez a játék? Nem emlékszem a nevére/weboldal címére, csak az alábbiakra:

Figyelt kérdés

- nagyon kb. 17 éve még működött az oldal, de lehet, hogy több


- klikkelgetős, szöveges szerepjáték volt, néhány helyen képpel


- ha jól emlékszem 3 sztori volt, és a harmadik nem volt teljesen befejezve, és azt hiszem egy folyón(?) kellett átkelni, talán egy zöldes kép volt egy nádassal és egy csónakkal, és ott írta ki, hogy még készul a rész, nincs befejezve


- ha jól emlékszem, egy ember csinálta az egészet


- ami 100% biztos, hogy az egyik sztoriban (azt hiszem a harmadikban) fel lehetett venni a galambsz*rt, és egy vicces szöveget írt ki, valami olyat, hogy "én vagyok a készítő, ha bárhol fel tudod használni írj, mert nem gondoltam volna, hogy bárki felveszi"


Olyasmi hatása volt az egész játéknak mint a Kaland Játék Kockázat könyveknek, ha működik még az oldal, szívesen nosztalgiáznék egyet.



2022. febr. 19. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerős nekem a játék, nem hiszem hogy játszottam vele (habár a fentebb lévő leírás egy kicsit a Henry Stickmin szériára emlékeztet, de az be volt fejezve). Viszont van egy olyan érzésem, hogy egy flash játék volt, és azért nem működik már, erre kéne leszűkíteni a keresésed.
2022. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Magyar volt a játék, nem emlékszem, hogy flash alapú lett volna, de nagyon régen volt már. A tippet ettől függetlenül köszönöm.
2022. febr. 20. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!