Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a GTA V steamen veszem meg...

Ha a GTA V steamen veszem meg akkor valami probléma felmerülhet? vagy csak az eredeti rockstar launcher a jó?

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 10:45
 1/7 A kérdező kommentje:
probléma alatt gondolok pl arra hogy ugrál az fps vagy bugos..
2022. febr. 21. 10:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárki bármit is mondjon, semmi különbség a Rockstaron, Epic Game Store-on, vagy Steamen megvásárolt verziók között. Elindítod, aztán átirányít a Rockstar Launcherbe, és onnantól ugyanaz a játék.
2022. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne megvehető ennyi helyen, ha nem működne. Steam statisztikán megnézhető, hogy jelenleg is 85 ezren játszanak vele, ahhoz képest hogy 2013-as játék.
2022. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! meg akarom venni csak ha már megveszem akkor steamen szeretném és 1-2 ember mondta hogy elvileg a steames verzió rossz, ezért ne ott vegyem meg! de így most már megnyugodtam
2022. febr. 21. 11:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Steamen van meg 454 játékórával és sosem volt vele probléma. Ha pedig a Rockstar-nál van gond, mert épp frissítik vagy karbantartják a szervereket, akkor senki tud játszani, és ez nem a platformtól függ.
2022. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerverek közösek, egyedül annyi, hogy máshonnan töltöd le a játékot, de utána ugyanoda csatlakoznak.
2022. febr. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem Epic Game Store-ról van meg. Az hogy az 1.6.os processzorral, 4gb rammal éls a 2gb -os videokártya egyvelegével hogyan fut (Vagy inkább kómásan kúszik) az már egyéni probléma. De működött.
2022. febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!