Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felmerülhet nagyobb probléma?...

Felmerülhet nagyobb probléma? Inkább kerüljem az ilyet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy régebben már kipróbáltam, hogy olyan vékony gumikesztyűt húzok a kezemre, aztán zuhany alatt egy kis habfürdő segítségével (síkosító gyanánt..) kicsapom. Viszont akkor utánna eléggé piros lett a makkom, aztán meg eléggé csípett is. Azt hittem, biztos csak valami szennyeződés, esetleg valami más volt a gumikesztyűn, de érdekes volt mert új volt és még a biztonság kedvéért forróvízzel átöblítettem, hogy lemenjenek róla tutira a bacik. Már azóta elmúlt..., azonban..

Most újra kipróbáltam, csak "intenzívebb tempóval", és abba is kellett hagynom, mert elkezdett csípni icipicit de ami rosszabb, hogy kisebb mennyiségű vér is kiszivárgott a makkomból, most meg elég piros... még csípést nem éreztem, remélem nem is fogok, de lehet hogy később jelentkezni fog a fájdalom. Sztetek mi a probléma? lehet, hogy latexérzékeny vagyok? Mert mostmár tutira nem a kesztyű tisztasága az oka az egésznek... és ilyen esetben milyen óvszerhez forduljak, ha arra kerül a sor?.(és vannak annak az óvszernek hátrányai?)


Előre is köszönöm a (megértő) válaszokat!.

kétségbe esett 16,5/f


2011. okt. 16. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
De miért kesztyűben?
2011. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne használd a tusfürdőt lehet arra vagy allergiás és ezért piros,A gumikesztyű meg minek??? szerintem ez is lehet a ludas.

Amúgy vannak latexmentes gumik is!

2011. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nemtom, jobban csúszot... hülye ötlet az tény.
2011. okt. 16. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

Hali!


_ Most akkor ez miféle "síkosító"szer? Habfürdő?

_ És milyen gumikesztyű? (Orvosi latexes, latexmentes, fólia vagy klasszikus háztartási gumikesztyű?)


_ És persze hol fáj/csíp/vérzik a bré ill. a makk?

_ Milyen erősséggel "csaptad ki"?


És honnan ez a hülye 5let, hogy így próbáld ki?


Üdv: EE

2011. okt. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát sima tusfürdő, férfi tusfürdő.. rosszul írtam le. Nem habfürdő. Denim tusfürdő :].


Sztem orvosi latexmentes, bár lehet hogy valami kínai szar utánzat.(pedig azok készítményeiben nem bízom ám..)


A makkom tetején..vagyis .. tehát nem a végén hanem a makk felső részén középtájt szép piros. Mostanra már csíp is de nem birizgálom így nem érzem. Múltkor 2 nap alatt múlt el, lehet most is így lesz. És már nem vérzik, csak akkor kezdett el szivárogni belőle, ilyen kis "nyílásokon" bár nem vtak olyanok mint egy nyílás mert nagyon-nagyon picik voltak.. azt hittem először, hogy vért izzad a makkom O_o.


Az erőssége végülis nem is volt olyan nagyon nagy mértékű. Bár a vége felé igen.. de nem sikerült elmennem mert ugye közbe jött ez a dolog. bár ez nem ide tartozik.


Az ötlet felmerült.. kérlek ne ítélj el, elég nagy önbizalomhiánnyal rendelkezem így is. Puszta kíváncsiság..

2011. okt. 17. 00:21
 6/7 anonim ***** válasza:

velem is ez volt eggyütt nekem sem volt jó de külön - külön már igen

a tusfürdő helyet inkább használj testápolót az jobban csuszik és nem lesznek ilyen bajaid.

üdv Dr. dolhai

2011. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Hali!


Nem ítéllek el, mindössze furcsállom a dolgot. Az önbuzalomhiány annák viszont sokkal aggasztóbb, uis minden elcsexett dolog kezdeményezése abból eredeztet7ő (beleértve a többi kényes férfikérdést is, amit ezen fórum jelen témakörén belül is olvas6sz (férfiak egészsége)). Mert ha nem küszködnél ezzel sokak mellett még te is, akkor eszedbe sem jutna iesmi.

Mi miatt vagy önbizalomhiányos?


Üdv: EE

2011. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!